W połowie kwietnia Marta Kubacka opuściła szpital. Jakiś czas temu małżonka znanego polskiego skoczka trafiła do szpitala z powodów zdrowotnych. Kobieta miała problemy kardiologiczne.

Jakiś czas temu media obiegła bardzo smutna wiadomość. Marta Kubacka trafiła do szpitala z bardzo ciężkim stanie. Kobieta ma problemy kardiologiczne. Stan pacjentki był naprawdę ciężki. Lekarze przewidywali najgorsze. Po całym zdarzeniu Marta Kubacka spędziła w szpitalu jeszcze kilka tygodni. Na szczęście w połowie kwietnia udało jej się wrócić do domu. Jest teraz bardzo szczęśliwa. Spędza bardzo dużo czasu ze swoimi dziećmi. W jej mediach społecznościowych pojawił się nawet post, w którym kobieta dziękuję lekarzom za to, że udało im się ją uratować.

To, że Marta Kubacka jest już w domu nie oznacza jednak, że kobieta jest w pełni Zdrowa. Lekarze cały czas monitorują jej stan zdrowia. Kobieta nie może się przemęczać i są rzeczy, których lekarze kategorycznie zabraniają.

- Marta nie może na razie jeździć samochodem, więc trzeba różne rzeczy ogarniać, ale jak choćby to się zmieni, to nie będzie problemów, że muszę być w domu. Czasem może zajść potrzeba pojechania z dzieckiem do lekarza, bo nie miał kto inny tego zrobić. Wtedy muszę być. Ale jak będzie mogła jeździć samochodem to wiele tego typu spraw się poprawi - zdradził skoczek.


Jak informował portal "Życie News":
MARCIN WÓJCIK PRZERWAŁ MILCZENIE W SPRAWIE KOLEGI Z ANI MRU MRU. KABARECIARZ WYZNAŁ PRAWDĘ O PARTNERCE MICHAŁA WÓJCIKA. „NIE WIEM, CZY BYM TAK UMIAŁ”

Przypomnij sobie: KAPŁANI WYJAŚNIAJĄ, Z CZEGO POWINNI SPOWIADAĆ SIĘ MAŁŻONKOWIE. NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANE GRZECHY W MAŁŻEŃSTWIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. GODZĄ W PRZYSIĘGĘ

Portal "Życie News" pisał również: PROKURATURA BADA SPRAWĘ 18-LETNIEJ POLI. MŁODEJ KOBIETY NIE MA WŚRÓD NAS. ZACZĘŁO SIĘ OD OBJAWÓW PRZEZIĘBIENIA, A DZIEWCZYNY NIE PRZYJĘTO DO SZPITALA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JUSTYNA KOWALCZYK ZASKOCZYŁA NIEZWYKŁYM POSTEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. BIEGACZKA POKAZAŁA SIĘ W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM. FANI ZDEZORIENTOWANI