W ostatnim czasie że ci Justynie Kowalczyk drastycznie się zmieniło. W połowie poprzedniego miesiąca media Obiegła tragiczna wiadomość. Zmarł jej mąż Kacper Tekieli. Alpinista zginął podczas schodzenia z jednego ze szczytów. Pogrzeb alpinisty odbył się w ubiegły wtorek. Justyna Kowalczyk wygłosiła wzruszającą przemowę podczas ostatniej podróży swojego ukochanego męża. Kilka dni później w mediach społecznościowych kobiety pojawił się wymowny wiersz.

Małżeństwo Justyny i Kacpra trwało kilka lat. Para Doczekała się syna imieniem Hugo. Bardzo często para publikowała zdjęcia ze wspólnych podróży. Wszystkich łączyła pasja. Kacper pragną zrealizować plan zdobycia wszystkich czterotysięczników Alpach. Niestety zginął tragicznie.

Informacja o śmierci organisty pojawiła się w mediach 17 maja. Śmierć męża Justyny byłam wstrząsającą informacja dla wielu.

Justyna zamieściła w sieci wiersz Wisławy Szymborskiej pt. kot w pustym mieszkaniu. Wiersz traktuje o śmierci. O pustce, którą odczuwa kot po stracie bliskiej osoby. W tej sytuacji Justyna czuję się jak kot, który tęskni za kimś kto umarł.Jak informował portal "Życie News":
MARCIN WÓJCIK PRZERWAŁ MILCZENIE W SPRAWIE KOLEGI Z ANI MRU MRU. KABARECIARZ WYZNAŁ PRAWDĘ O PARTNERCE MICHAŁA WÓJCIKA. „NIE WIEM, CZY BYM TAK UMIAŁ”

Przypomnij sobie: KAPŁANI WYJAŚNIAJĄ, Z CZEGO POWINNI SPOWIADAĆ SIĘ MAŁŻONKOWIE. NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANE GRZECHY W MAŁŻEŃSTWIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. GODZĄ W PRZYSIĘGĘ

Portal "Życie News" pisał również: PROKURATURA BADA SPRAWĘ 18-LETNIEJ POLI. MŁODEJ KOBIETY NIE MA WŚRÓD NAS. ZACZĘŁO SIĘ OD OBJAWÓW PRZEZIĘBIENIA, A DZIEWCZYNY NIE PRZYJĘTO DO SZPITALA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JUSTYNA KOWALCZYK ZASKOCZYŁA NIEZWYKŁYM POSTEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. BIEGACZKA POKAZAŁA SIĘ W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM. FANI ZDEZORIENTOWANI