Jak przypomina portal "Super Express", Mikołaj Roznerski stara się chronić prywatność swojego 12-letniego syna. Z okazji Dnia Dziecka zdecydował się jednak zrobić wyjątek i opublikował wspólne zdjęcie z pociechą, opatrując fotografię wymownym komentarzem.

Mikołaj Roznerski zdecydował się zamieścić zdjęcie z synem

Mikołaj Roznerski zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów rolą Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość". Podobnie jak w serialu, tak i w prawdziwym życiu Roznerski jest dumnym tatą. Aktor dość niechętnie dzieli się szczegółami swojego prywatnego życia. Skrzętnie chroni prywatność swojego jedynego syna.

W jego mediach społecznościowych nie znajdziemy zbyt wielu ich wspólnych zdjęć. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy ich w ogóle. Roznerski postanowił pokazać fotografię z synem, która zachwyciła jego fanów.

"Mój dzidziuś 167 cm" - napisał Roznerski w komentarzu do zdjęcia.

Mikołaj Roznerski z synem/Instagram @Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski z synem/Instagram @Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski z synem/Instagram @Mikołaj Roznerski

Wzrost 12-letniego Antka robi wrażenie, ale trudno się temu dziwić, skoro jego tata ma 190 cm wzrostu!

To z nią doczekał się syna

Jednym z głośniejszych medialnych związków Mikołaja Roznerskiego był ten z serialową partnerką Adrianą Kalską. Fani pary z niecierpliwością czekali na informacje o ślubie, niestety zamiast tego dowiedzieli się o rozstaniu ulubieńców. Drogi Roznerskiego i Kalskiej miały się rozejść w grudniu 2021 roku. Para konsekwentnie nie zdradza kulis rozstania.

Antek jest owocem związku Mikołaja Roznerskiego i Marty Juras. Co ciekawe, para po rozstaniu wystąpiła wspólnie w "M jak miłość". Juras wcielała się w Erykę Buford.

Jak podoba się wam najnowsze zdjęcie Mikołaja Roznerskiego?

To też może cię zainteresować: Mama Roberta Lewandowskiego zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojego syna i jego żony. "Trochę przykre"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rekordowa cena na monetę z PRL-u. Jeszcze 50 lat temu można było ją znaleźć niemal w każdym domu. Ile można za nią dostać na rynku kolekcjonerskim

O tym się mówi: Meteorolodzy nie mają dla nas dobrych informacji. Aura zmieni się nagle w ciągu zaledwie kilkunastu godzin. Prognoza pogody na czerwiec rozczarowuje