Jak przypomina portal "Pomponik", Golec u'Orkiestra była jednym z zespołów, jakie pojawiły się na Polsat SuperHit Festiwal. Po zejściu ze sceny członkowie góralskiej formacji udzielili kilku wywiadów. Uwagę wszystkich przykuwała Edyta Golec, która miała wyraźne problemy z poruszaniem się. Na szczęście mogła się wesprzeć na ramieniu męża. Mimo to, zaczęto spekulować, że w małżeństwie pary nie dzieje się dobrze. Fani zwracają uwagę, że Edyta coraz rzadziej dodaje wspólne zdjęcia z mężem. Czy faktycznie jest się czymś martwić?

Edyta Golec przykuwała uwagę

Golec u'Orkiestra to jedna z formacji, które wystąpiły na sopockiej scenie drugiego dnia festiwalu organizowanego przez stację Polsat. Po zakończonym występie muzycy pozowali na ściance i udzielali wywiadów, a internauci rozpisywali się na temat problemów z poruszaniem się, jakie miała Edyta Golec.

Problemy z poruszaniem były winą 15-centymetrowych obcasów, jakie na tę okazję założyła Edyta. Żona Łukasza Golca z trudem łapała równowagę, na szczęście mogła się wesprzeć na ramieniu mężu. Ich bliskość ze ścianki nie uciszyło jednak plotek o kryzysie w małżeństwie.

Prawda o małżeństwie Edyty i Łukasza Golców

Obserwatorzy mediów społecznościowych Edyty Golec zauważyli, że ostatnio wokalistka publikuje na Instagramie głównie własne zdjęcia. Łukasz nie pojawił się m.in. na zdjęciu opublikowanym przez Edytę z okazji dnia matki. Wielu zaczęło się w tym dopatrywać zapowiedzi problemów małżeńskich.

Słowa Edyty mogą nie uspokoić plotek. W jednym z wywiadów wokalistka przyznała, że kiedy ona i jej mąż są w domu, unikają wchodzenia sobie w drogę.

"Generalnie jak jesteśmy poza trasą, każdy pracuje w swoim biurze. Nie wchodzimy do siebie" - przyznała żona Łukasza Golca, dodając, że taki układ dobrze się sprawdza, bo mają czas od siebie nieco odpocząć.

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia na temat Krzysztofa Igora Krawczyka. Marian Lichtman potwierdza, że syn jego przyjaciela nie jest w najlepszej formie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prokuratura zabrała głos w sprawie badań psychiatrycznych Tomasza Lisa. Podano powód, dla którego dziennikarz musiał się im poddać

O tym się mówi: Do sądu wpłynął akt oskarżenia wobec Antoniego Królikowskiego. Czego dotyczy i jaką karę może ponieść aktor