Jak przypomina portal "O2", książę Harry dla swojej ukochanej zmienił całe swoje życie. Zdecydował się zrezygnować z reprezentowania monarchii i przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych. Coraz częściej pojawiają się plotki, że małżeństwo Sussexów przechodzi poważny kryzys. Czy faktycznie niebawem dojdzie do rozwodu? To ma dowodzić, że koniec małżeństwa Meghan i Harry'ego przechodzi do przeszłości.

Związek księcia Harry'ego i Meghan Markle

Książę Harry związał się z Meghan Markle w 2016 roku. Dwa lata później para stanęła na ślubnym kobiercu, a ich bajkowy ślub oglądały miliony osób na całym świecie. Para nie zagrzała długo miejsca na brytyjskim dworze. Po tym, jak zrezygnowali z reprezentowania monarchii, przenieśli się do Kanady, a następnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkają do dziś.

Para doczekała się dwójki dzieci. Niestety w ostatnim czasie wiele mówi się o kryzysie, jaki miał dotknąć małżeństwo Sussexów. Zagraniczne media donoszą, że młodszy syn króla Karola III ma mieć zarezerwowany pokój w luksusowym hotelu, gdzie ma spędzać czas w samotności. Jego azylem ma być też klub San Vicente Bungalows.

Dowodów ma być więcej

Paul Burrell, zaufany współpracownik księżnej Diany, w jednym z ostatnich wywiadów wskazywał, że Harry'ego przy Meghan trzyma jedynie obawa o to, że nie będzie mógł się spotykać z ukochanymi dziećmi.

Także pisarka specjalizująca się w losach rodziny królewskiej zdradziła, że aż 5 wiarygodnych źródeł doniosło jej o spotkaniu księcia Harry'ego z prawnikami specjalizującymi się w sprawach rozwodowych.

Także biografka księcia Harry'ego, Angie Levin nie ma wątpliwości, że małżeństwo księcia nie jest szczęśliwe. Kobieta zauważa, że Meghan Markle nie wspierała męża, kiedy spadła na niego fala krytyki po publikacji jego autobiografii. Nie wróży małżeństwu Sussexów zbyt długiej przyszłości.

"Jest skupiona na sobie, obrała swój kierunek i płynie przed siebie. Myślę, że to dla niego początek końca. Nie jestem pewna czy doczekają kolejnej rocznicy ślubu " - powiedziała Levine w programie "Dan Wootton Tonight".

Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube CBC News: The National
Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube CBC News: The National
Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube CBC News: The National

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Za nami ostatnie pożegnanie męża Justyny Kowalczyk. Na urnie Kacpra Tekieli znalazły się poruszające słowa. Czytając je, trudno powstrzymać łzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Już wkrótce zacznie się sezon na pomidory. Ogrodnicy wskazują na kardynalny błąd, który popełnia większość z nas przy uprawie. Ceną są kiepskie zbiory

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat Krzysztofa Igora Krawczyka. Marian Lichtman potwierdza, że syn jego przyjaciela nie jest w najlepszej formie