Jak wyjaśnia serwis Pomponik na bazie informacji serwisu Plejada już wkrótce będziemy mogli znów oglądać w roli gospodarza „Dzień Dobry TVN” Filipa Chajzera. Według doniesień Mariusza Kozaka, który był gościem w „DDTVN” w dziale Miejska Dżungla, otrzymał zaproszenie na którym jako gospodarze widnieją Małgorzata Ohme i właśnie Filip Chajzer.

Filip Chajzer na jakiś czas zniknął z anteny śniadaniówki ze względu na problemy zdrowotne. Prowadzący „DDTVN” wraz z Małgorzatą Ohme od września 2019 roku gwiazdor zrezygnował czasowo z pracy, informując w mediach społecznościowych, że „jest pod opieką wybitnych specjalistów”. Przez krótki moment zastępowała go Ewa Drzyzga.

Filip Chajzer wraca do „Dzień Dobry TVN”. Przerwa w pracy została wymuszone przez problemy zdrowotne

Jutro [30 maja – przyp. red.] około godz. 9.00 będę gościł w "DDTVN. Zobaczycie ciekawy eksperyment, dotyczący osób nieheteronormatywnych, oglądajcie! Po raz pierwszy spotkam się z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem - napisał w sieci Mariusz Kozak.

Filip Chajzer nie wyjaśnił dokładnie, co było przyczyną jego zdrowotnych kłopotów, jednak postanowił odnieść się do absencji na antenie TVN w poście na Instagramie, w którym przyznał, że jego stan zdrowia „nie jest Disneylandem”. Podziękował przy tym bliskim, którzy skierowali go do ekspertów, do których miał trafić w ostatniej chwili. Urlop prezentera nie był jednak tak długi jak spodziewali się fani – wrócił do antenę z końcem miesiąca.

Jak informował portal "Życie News": MARIAN LICHTMAN W OSTRYCH SŁOWACH O MIEJSCU SPOCZYNKU KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. PRZYJACIEL MUZYKA NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA POMYSŁODAWCACH. CO MÓWI

Przypomnij sobie: MĘŻCZYZNA ROBIŁ PORZĄDKI NA STRYCHU I CHCIAŁ POZBYĆ SIĘ STAREJ KANAPY. GDY WZIĄŁ SIĘ DO ROZMONTOWANIA MEBLA USŁYSZAŁ DŹWIĘK. ZAREAGOWAŁ NATYCHMIAST

Portal "Życie News" pisał również: RUSZYŁA NOWA EDYCJA PROGRAMU, KTÓRY MA OBNIŻYĆ RACHUNKI ZA ENERGIĘ W POLSKICH GOSPODARSTWACH DOMOWYCH. WIADOMO, JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK W RAMACH „MÓJ PRĄD”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORAŻAJĄCA NIESPODZIANKA CZEKAŁA NA PEWNEGO GRZYBIARZA. MĘŻCZYZNA NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TEGO, CO SPOTKA GO NA GRZYBOBRANIU. OD RAZU SIĘGNĄŁ PO TELEFON