Jak informuje portal "Pomponik", tegoroczną galę Telekamer poprowadził duet Katarzyna Zielińska, Kacper Kuszewski. Na ten wieczór aktorka wybrała dość śmiałą sukienkę. Jej wybór nie przypadł do gustu znanej stylistce. Nie zostawiła na stroju Zielińskiej suchej nitki.

Za nami gala Telekamer

Za nami tegoroczna gala Telekamer. Wśród odbierających nagrodę znalazła się między innymi Katarzyna Cichopek, która pojawiła się na scenie bez Macieja Kurzajewskiego. Jak się okazało, nieobecność prezentera to nie zapowiedź kryzysu w ich związku, ale wynik zawodowych zobowiązań Kurzajewskiego.

Katarzyna Cichopek/Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/Instagram @katarzynacichopek

Na prowadzących wydarzenie wybrano Kacpra Kuszewskiego, a także Katarzynę Zielińską. Aktor postawił na klasyczny garnitur z muszką. Jego partnerka zdecydowała się na nieco większą dozę szaleństwa. Czy się opłacało? Zdaniem stylistki nie!

Tak stylistka ocenia strój Katarzyny Zielińskiej

Stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro, która kiedyś współpracowała z Edytą Górniak, w rozmowie z serwisem "Plotek" stwierdziła, że stylizacja Kasi Zielińskiej była totalną modową wpadką. Choć Rubasińska stwierdziła, że sama kreacja jest przepiękna i nie powstydziłyby się jej gwiazdy z Oscarowej gali, to niestety aktorka wyglądała w niej bardzo niekorzystnie.

"Ona w tym wygląda po prostu źle. Kasia przez lata starała się zmyć z siebie nieszykowny wizerunek i on teraz do niej wraca. Niestety ona w tego typu długich i rozkloszowanych kreacjach - nawet jeśli są piękne - nie wygląda za dobrze" - stwierdziła z całą brutalnością stylistka.

Katarzyna Zielińska, Kacper Kuszewski/Instagram @katarzynazielińska
Katarzyna Zielińska, Kacper Kuszewski/Instagram @katarzynazielińska
Katarzyna Zielińsk, Kacper Kuszewski/Instagram @katarzynazielińska

Rubasińska wyjaśniła, że strój kompletnie nie pasuje do wzrostu i postury Zielińskiej. Jak stwierdziła, gdyby aktorka była o 20 cm wyższa, sukienka wyglądałaby na niej znakomicie.

Podzielacie opinię stylistki?

To też może cię zainteresować: Niebezpieczne zjawisko zarejestrowano nad Polską. To pierwszy przypadek w tym roku. Odnotowano zniszczenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Barbara Sienkiewicz przeżywa trudne chwile. Pożegnała jedną z najbliższych sobie osób. Oparciem były dla niej dzieci

O tym się mówi: Joanna Opozda ma nie lada orzech do zgryzienia. Aktorka została z wielkim problemem całkiem sama. Kluczowa dla niej sprawa zdaje się nie mieć końca