Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, choć od kilku miesięcy nie są już małżeństwem, starają się utrzymywać ze sobą poprawne relacje ze względu na dwójkę ich pociech. W wyjątkowym dniu pierwszej komunii swojej córki pojawili się razem w kościele. Niestety byli partnerzy nie decydowali się na wspólne świętowanie i zdecydowali się urządzić dla Helenki dwa osobne przyjęcia.

Cichopek i Hakiel osobno świętują wielki dzień córki

Już jakiś czas temu Marcin Hakiel w jednym z wywiadów zaznaczył, że pierwsza komunia święta jego córki nie będzie celebrowana wspólnie. Zaznaczył, że choć w kościele pojawi się obok byłej żony, to zdecydowali się zorganizować dwa osobne przyjęcia. Wiele osób miało nadzieję, że dla dobra dziecka byli małżonkowie zrezygnują z takiego rozwiązania. Tak się jednak nie stało.

Trudno się dziwić takiej decyzji. Tancerz nie ukrywał, że jego relacje z byłą partnerką nie są szczególnie dobre. Hakiel stanowczo zaprzeczył medialnym doniesieniom, że świetnie dogaduje się z byłą żoną.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Paula Rodak
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Paula Rodak
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Paula Rodak

Helenka ma już za sobą pierwszą komunię

Na uroczystość do kościoła córkę przywiozła Katarzyna Cichopek, której towarzyszył Maciej Kurzajewski. Marcin Hakiel przybył na uroczystość w towarzystwie swojej obecnej partnerki. Helenka była ubrana w prostą białą sukienkę. Jej mama postawiła tego dnia na klasyczny garnitur w tym samym kolorze. Na jasny odcień postawił także tancerz.

Po zakończeniu uroczystości rodzice Helenki udali się każdy w swoją stronę. Katarzyna Cichopek przygotowała dla córki i gości obiad. Potem córka Katarzyny Cichopek miała spędzić czas z ojcem i bliskimi z jego strony.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24

Zdjęcia z uroczystości znajdziecie tutaj.

Wy też mieliście nadzieję, że Cichopk i Hakiel zorganizują wspólne przyjęcie dla córki?

To też może cię zainteresować: Jan Paweł II w młodości parał się wieloma zajęciami. Zawody, w których pracował, zadziwiły nawet historyków. Ciężka praca zahartowała go na całe życie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kacper Tekieli opublikował to na swoim Instagramie. Ostatni post alpinisty chwyta za serce

O tym się mówi: Magda Gessler składa kondolencje Justynie Kowalczyk. Jej słowa poruszają