Jak informuje portal „Pomponik”, Alicja Bachleda-Curuś ma powody do świętowania. W jej mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym aktorka chwali się dyplomem z jednej z prestiżowych uczelni. To jeszcze nie koniec! Poznajcie szczegóły!

Alicja Bachleda-Curuś ma powody do radości

Miniony tydzień był dla Alicji Bachledy-Curuś wyjątkowo emocjonujący. Aktorka nie tylko świętowała urodziny, ale została absolwentką prestiżowej amerykańskie uczelni Arizona State University.

Swoim szczęściem Bachleda-Curuś postanowiła podzielić się ze swoimi sympatykami. Wyjątkowe chwile zaprezentowała w krótkim filmiku. Nagranie z miejsca podbiło serca internautów. „Co to był za tydzień!” - napisała w komentarzu do zdjęcia, podkreślając, jak bardzo jest szczęśliwa.

Sympatycy Alicji Bachledy-Curuś pospieszyli z gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell martwią się o syna

Jakiś czas temu, w trakcie oscarowej gali na czerwonym dywanie zadebiutował syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Aktorka nie ukrywa, że jej jedynak przejawia obecnie dryg do gry i całkiem dobrze sobie radzi.

Aktorka zdradziła również, że to jej byłemu partnerowi bardziej zależy na tym, żeby ich syn nie poszedł w ich ślady. Jednak kino jest wielką pasją Henry’ego Tadeusza, który ma „znać kino bardziej niż ona”, dlatego być może obojgu rodzicom przyjdzie się pogodzić z tym, że właśnie z aktorstwem nastolatek zwiąże swoją przyszłość.

Colin Farrell i Henry Tadeusz/YouTube @Access Hollywood
Colin Farrell i Henry Tadeusz/YouTube @Access Hollywood
Colin Farrell i Henry Tadeusz/YouTube @Access Hollywood

Dołączamy się do gratulacji dla Alicji Bachledy-Curuś, życząc jej odwagi w spełnianiu kolejnych marzeń.

To też może cię zainteresować: Porażające słowa Justyny Kowalczyk chwilę przed nagłym odejściem Kacpra Tekieli. Sportsmenka udzieliła wywiadu. Mówiła o przyszłości ukochanego synka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do mediów trafiły plotki o tym, co dzieje się w małżeństwie Grażyny Torbickiej i jej męża Adama. Gwiazda telewizji podjęła ważną decyzję na przyszłość

O tym się mówi: Porażająca historia małej dziewczynki. Kilka lat temu w Oknie Życia zostawił ją mężczyzna, który wcześniej pozbawił życia matkę. Jak do tego doszło