Artur i ja mieszkaliśmy razem przez dwa lata, a potem zdecydowaliśmy się pobrać. Dobrze dogadywałam się z teściową, słuchałam jej rad i traktowała ją z szacunkiem. Wydawało mi się, że mam szczęście i nie trafiłam na teściową z dowcipów, bo zawsze była dla mnie miła i niczego mi nie wyrzucała. Wówczas nie spodziewałam się, jak bardzo mogę się mylić!

Nasza teściowa zapłaciła za wesele. Moi rodzice wzięli na siebie tylko drobne wydatki, ponieważ mieli problemy finansowe. Wydawało mi się, że wszystko idzie dobrze, ale zaraz po ślubie mama Artura powiedziała:

Cóż, dzieci, spełniłem swój obowiązek. Wychowałam syna, dzięki mnie stanął na nogi, ożenił się, jesteście teraz rodziną. Nie gniewaj się na mnie, ale chcę, żebyście za miesiąc opuścili mój dom. Ponieważ jesteście już oddzielną rodziną, oznacza to, że musicie sami rozwiązywać swoje problemy. Na początku może nie być ci łatwo, ale naucz się oszczędzać, zajmować się domem, radzić sobie w trudnych sytuacjach samodzielnie. Nie jesteście już małymi dziećmi potrzebującymi opieki. Nadszedł czas, abym mogła zacząć żyć dla siebie - wyznała.

Teściowa dosłownie wyrzuciła nas z własnego domu. Wnukami nie zamierza się opiekować! Zostałam sama, bez żadnej pomocy

Zrozumiałam jej argumenty, jednak to, co powiedziała później dosłownie zwaliło mnie z nóg. Zabrzmiało to tak, jakby chciała całkowicie wypisać się z rodziny. Od razu dowiedziałam się, że jestem całkiem sama.

Nie licz na mnie przy wnukach. Poświęciłam synowi całe życie, więc nie będę niańczyć małych dzieci na emeryturze. Drzwi do mojego domu są dla ciebie zawsze otwarte, ale jestem babcią, a nie nianią. Proszę, nie oceniaj mnie, gdy będziesz w moim wieku to wszystko zrozumiesz – stwierdziła bez ogródek.

Byliśmy z mężem zszokowani. Byłam wściekła i zaczęłam ją za wszystko obwiniać. Dobrze jej teraz mieszkać samej w prawie 200-metrowym domu, a my będziemy się włóczyć się po wynajętych mieszkaniach. I wnuki... Wiele kobiet marzy o tym, by zostać babcią, a moja teściowa zachowuje się zupełnie niepoważnie!

Postawa mojej teściowej nie jest jednak najgorsza w tym wszystkim. Najbardziej boli mnie to, że mąż całkowicie zgadza się z matką. Natychmiast podjął poszukiwania wynajmowanego mieszkania i lepiej płatnej pracy. Mnie zachęca do tego samego, choć wie, że w mojej branży to niełatwe.

Moi rodzice nie będą w stanie nam specjalnie pomóc, więc dlaczego teściowa jest taka samolubna? Nie wiem, co dalej robić.

Jak informował portal "Życie News": NAJMŁODSZY JASNOWIDZ NA ŚWIECIE ZDRADZIŁ, CO CZEKA ŚWIAT W 2023 ROKU. JEGO PRZEPOWIEDNIA MROZI KREW W ŻYŁACH. CZEKA NAS ISTNY ROLLERCOASTER ZDARZEŃ

Przypomnij sobie: MARCIN HAKIEL SZCZERZE O WIELKIEJ ZMIANIE W ŻYCIU. TANCERZ OTWORZYŁ SIĘ PO RAZ PIERWSZY OD CHWILI ROZWODU Z KASIĄ CICHOPEK. CZY WYBACZYŁ BYŁEJ ŻONIE

Portal "Życie News" pisał również: MACIEJ KURZAJEWSKI OD WIELU LAT ZNANY JEST OPINII PUBLICZNEJ Z PRACY W ROLI DZIENNIKARZA. WYSZŁO NA JAW, JAKIE NAPRAWDĘ WYKSZTAŁCENIE MA GWIAZDOR TVP

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EKSPERT OD MOWY CIAŁA BEZ OGRÓDEK O ZACHOWANIU KSIĘCIA HARRY’EGO PODCZAS KORONACJI KAROLA III. ARYSTOKRATA MIAŁ ZACHOWYWAĆ SIĘ BARDZO NIENATURALNIE