Nie da się ukryć, że pojawienie się księcia Harry’ego podczas ceremonii koronacji króla Karola III wzbudziło wielkie poruszenie w Wielkiej Brytanii. Zbuntowany arystokrata, który jest odsądzany od czci i wiary w wyspiarskich mediach pojawił się w Opactwie Westminsterskim sam. Meghan Markle wraz z dziećmi postanowiła zostać w domu w Kalifornii.

Do końca nie było jasne, czy książę faktycznie przyleci ze Stanów Zjednoczonych, a gdy już się pojawił raczej nie miał co liczyć na serdeczne przywitanie, nawet ze strony najbliższej rodziny. Podczas uroczystości pojawił się w towarzystwie kuzynostwa, usadowiono go w dość dalekim rzędzie, a operatorzy transmisji ceremonii rzadko kierowali na niego obiektywy kamer.

Specjalista od mowy ciała jasno o dziwnym zachowaniu księcia Harry’ego podczas ceremonii. Co podprogowo manifestował swoimi gestami i minami?

Jak przekonuje serwis Pomponik, najwyraźniej operatorzy kamer relacjonujący przebieg uroczystości otrzymali z Pałacu Buckingham zalecenie, aby możliwie jak najrzadziej pokazywać księcia Harry’ego. Z początku nawet się to udawało, jednak po kilkunastu minutach widzowie mogli zobaczyć okazujące dość spore niezadowolenie oblicze młodszego syna króla.

Zdaniem internautów, arystokrata zachowywał się w sposób nieprzystający do urodzenia, a jego miny momentami dawały wrażenie, jakby był zazdrosny o rolę, którą odegrał książę William podczas ceremonii. Serwis Plejada poprosił ekspert od mowy ciała Łukasza Kacę, aby przeanalizował zachowanie księcia. Niepewność ruchu, wręcz automatyzm w zachowaniu i wyraźne zakłopotanie było na tyle dobrze widoczne, że specjalista potwierdza słuszność wrażenia, jakie odebrało większość widzów.

Zastosował schemat, którym często stara się przykryć trudne sytuacje. Zasłania się wtedy uśmiechem i nonszalancją, która ma pokazać, że ta sytuacja go absolutnie nie dotyka. Widać jednak, że jest to pewnego rodzaju teatrem – przekonuje ekspert.

Jak informował portal "Życie News": NIEBYWAŁE WYDARZENIE ODMIENIŁO ŻYCIE 55-LETNIEGO MĘŻCZYZNY NA ZAWSZE. SCHOROWANY CZŁOWIEK PRZESZEDŁ „NA DRUGĄ STRONĘ”. MÓWI, CZEGO TAM DOŚWIADCZYŁ

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE FAKTY Z ŻYCIA JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ. BYŁA PIERWSZA DAMA ZALICZYŁA ZASKAKUJĄCY EPIZOD. TAJEMNICĘ ZDRADZIŁ JEJ MĄŻ. KTO BY SIĘ TEGO SPODZIEWAŁ

Portal "Życie News" pisał również: LATAMI MAJĄ CIĄGNĄĆ ZA POLAKAMI KONSEKWENCJE WYDARZEŃ, KTÓRE WYDARZĄ SIĘ PODCZAS WAKACJI. KRZYSZTOF JACKOWSKI OSTRZEGA PRZED WIELKĄ FALĄ. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: AGNIESZKA CHYLIŃSKA MA DOŚĆ. ARTYSTKA POSTANOWIŁA ZAREAGOWAĆ NA AFERĘ Z KUBĄ WOJEWÓDZKIM W TVN. GWIAZDA POCZUŁA SIĘ DOTKNIĘTA SŁOWAMI SHOWMANA