Choć praktycznie związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego od długiego czasu nie istnieje to aktorzy formalnie wciąż pozostają w związku małżeńskim. Rozwód byłej pary zdecydowanie nie będzie należał do cichych. Jak donoszą media, aktorka postanowiła zadać ostateczny cios byłemu partnerowi. Możliwe jest bowiem, że Królikowski straci prawa rodzicielskie do małego Vincenta. Aktorka miała złożyć wniosek w tej sprawie.

Nie da się ukryć, że cała sytuacja nie należy do przyjemnych dla samego aktora. Jak donosi serwis Pomponik, rzeczniczka warszawskiej prokuratury poinformowała o postawieniu aktorowi zarzutów w sprawie niepłacenia alimentów. Zaległości w opłatach mają sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych. Joanna Opozda zdecydowała się też na radykalny krok, który z pewnością mocno zaboli jej wkrótce byłego męża.

Joanna Opozda chce pozbawić praw rodzicielskich Antoniego Królikowskiego. Czy aktor straci ostatecznie kontakt z synem Vincentem?

Niezwykle medialny spór między byłymi partnerami doszedł do zenitu, gdy na instagramowym koncie Królikowskiego wylądowały prywatne nagrania Opozdy z czasu, gdy aktorka była w ciąży i przechodziła psychicznie niezwykle trudny okres. Choć aktor przekonywał później, ze doszło do hakerskiego ataku to praktycznie nikt nie uwierzył w tę wersję wydarzeń. Dla Joanny Opozdy to była kropla, która przelała czarę goryczy.

Joanna Opozda miała złożyć wniosek do sądu o oficjalne odebranie Królikowskiemu praw rodzicielskich do syna. W praktyce oznacza to niemożność decydowania o losach małego Vincenta przez aktora, ale również przymus płacenia alimentów – zabezpieczenie interesów dziecka jest bowiem kluczowe.

Antek nie widział syna od pół roku, nie interesuje się nim. Joanna ma tego dość, dlatego złożyła wniosek o pozbawienie go praw rodzicielskich – mówi w rozmowie z „SE” anonimowy informator.

Jak informował portal "Życie News": „APOSTOŁ TOMASZ” CIESZY SIĘ CORAZ WIĘKSZYM ZAINTERESOWANIEM. UZDROWICIEL MA TYLE SAMO ZWOLENNIKÓW, CO PRZECIWNIKÓW. KIM JEST NAPRAWDĘ TOMASZ DOROŻAŁA

Przypomnij sobie: DOMY POLSKICH POLITYKÓW MOGĄ ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB. JEDNI WYBRALI WIELKOMIEJSKIE ŻYCIE, INNI WOLĄ CISZĘ PODLASKIEJ WSI. TAK ŁADUJĄ BATERIE DO WYBORÓW

Portal "Życie News" pisał również: LECH WAŁĘSA DOPROWADZIŁ PEWNYM PYTANIEM JANA PAWŁA II NA SKRAJ. REAKCJA OJCA ŚWIĘTEGO ZWALA Z NÓG. CHODZIŁO O ŻONĘ BYŁEGO PREZYDENTA POLSKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOSZMAR NA JAWIE WŁAŚCICIELA MIESZKANIA. PIĘCIOOSOBOWA RODZINA DOPROWADZIŁA LOKAL DO RUINY, A REMONT BĘDZIE KOSZTOWAŁ FORTUNĘ. ZDJĘCIA ZWALAJĄ Z NÓG