Jak przypomina portal "Super Express", w lutym tego roku odeszła Hanna Majdan. Bliscy kobiety podkreślali, że była niezwykle ciepłą osobą, która kochała swoje dzieci i wnuki. Dziennikarze tabloidu odwiedzili grób mamy Radka Majdana. Widok porusza.

Rodzina Majdanów w żałobie

Na początku lutego bieżącego roku media obiegła informacja o śmierci Hanny Majdan. Mama piłkarza mierzyła się z Alzheimerem i potrzebowała stałej opieki. Jej dzieci wspólnie podjęły decyzję o umieszczeniu kobiety w specjalistycznej placówce, gdzie mogła liczyć na ciągłą opiekę specjalistów.

Niestety w trakcie pobytu w placówce kobieta doznała udaru. Radek Majdan, kiedy tylko się o tym dowiedział, od razu ruszył w drogę do Szczecina. Dzięki temu udało się mu pożegnać z mamą. On i jego brat nie kryli emocji w trakcie ostatniego pożegnania. Piłkarz podkreślił wówczas, że nikt nigdy nie jest gotowy na śmierć swojej matki.

Radek Majdan/YouTube @Plotki 24h
Radek Majdan/YouTube @Plotki 24h
Radek Majdan/YouTube @Plotki 24h

Tak dziś wygląda grób Hanny Majdan

Hanna Majdan kochała swoje dzieci i zupełnie straciła głowę dla wnuków. Cezary Majdan doczekał się trójki dzieci, a Radek jednego syna i dwóch pasierbów.

"Jest fantastyczny. Radek był taki sam, gdy był mały. Są bardzo podobni. Radek mówi nawet, że ma rączki i paluszki ustawione jak bramkarz" - mówiła w rozmowie z "Super Expressem" o Heniu, syny Radka i Małgorzaty Majdanów.

Zarówno synowie, jak i wnuki pamiętają o pani Hani. Na jej grobie pojawił się znicz z poruszającym napisem "Babciu, jesteś w naszych sercach". Nie ulega wątpliwości, że wnuki odwzajemniały miłość, jaką okazywała im babcia.

Zdjęcia znajdziecie tutaj.

Ostatnie pożegnanie Hanny Majdan/YouTube @Super Express
Ostatnie pożegnanie Hanny Majdan/YouTube @Super Express
Ostatnie pożegnanie Hanny Majdan/YouTube @Super Express

To też może cię zainteresować: Lech Wałęsa doprowadził pewnym pytaniem Jana Pawła II na skraj. Reakcja Ojca Świętego zwala z nóg. Chodziło o żonę byłego prezydenta Polski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. 51-latka po 29 latach zostawiła rodzinę i straciła fortunę. Oszust internetowy podał się za żołnierza. Skradł nie tylko jej serce

O tym się mówi: Katarzyna Dowbor odsłoniła kulisy swojego odejścia z programu "Nasz nowy dom". Wiadomo, kto podjął tę decyzję