To portal "Pomponik" był pierwszym, który poinformował, że Katarzyna Dowbor przestaje być gospodynią programu "Nasz nowy dom". Informacja ta wywołała ogromne poruszenie wśród fanów formatu. Od razu zaczęto spekulować o tym, czy decyzję o rezygnacji podjęła sama prowadząca, czy może zdecydowano za nią. Teraz wszystko jest już jasne. Kulisy odejścia z programu zdradziła sama Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor znika z programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor prowadziła program "Nasz nowy dom" od pierwszego sezonu. Przez dekadę wspólnie z ekipą programu zmieniała nie tylko wnętrza domów i mieszkań kolejnych rodzin, ale dawała im szansę na lepsze życie. Zarówno sam format, jak i jego prowadząca, cieszyli się ogromną popularnością wśród widzów.

Tym większym szokiem dla wszystkich okazała się informacja, że Katarzyna Dowbor znika z programu. Kiedy tylko informacja ta się pojawiła, ruszyła lawina spekulacji, kto stoi za taką decyzją. Zastanawiano się, czy podjęła ją sama dziennikarka, czy zrobił to Edward Miszczak, który już od jakiegoś czasu robi w stacji czystki.

Kulisy odejścia Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom"

Głos w sprawie zabrała sama zainteresowana. W mediach społecznościowych Katarzyna Dowbor zamieściła obszerny wpis, w którym rozwiała wszelkie wątpliwości co do tego, dlaczego znika z programu "Nasz nowy dom".

"Podziękowano mi za współpracę" - przekazała swoim sympatykom Katarzyna Dowbor. " W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich" - dodała dziennikarka, nie kryjąc rozgoryczenia.

Dowbor zapewniła również, że nie zamierza jeszcze przechodzić na emeryturę. Zapowiedziała, że przed nią "nowe wyzwania" i przyznała, że "znów jest do wzięcia".

Fani Katarzyny Dowbor i programu "Nasz nowy dom" w mocnych słowach komentują decyzję Edwarda Miszczaka, określając ją "beznadziejną".

A wy, co sądzicie o decyzji dyrektora programowego stacji Polsat?

To też może cię zainteresować: Igor Kwiatkowski zareagował na słowa kolegi z kabaretu Paranienormalni. Teraz przeprasza za swoje słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lech Wałęsa doprowadził pewnym pytaniem Jana Pawła II na skraj. Reakcja Ojca Świętego zwala z nóg. Chodziło o żonę byłego prezydenta Polski

O tym się mówi: Wielkie zmiany w zasadach płatności gotówką. Wprowadzają limity