W minioną sobotę odbyła się koronacja króla Karola III. Wydarzenie śledzili obecni w Opactwie Westminsterskim goście, a dzięki transmisji na żywo, także miliony osób na całym świecie. W niedzielę odbył się koncert koronacyjny, na którym bawili się członkowie rodziny królewskiej. Nie zabrakło zarówno monarchy, jak i następcy tronu, który przybył na wydarzenie w towarzystwie żony i dwójki swoich starszych dzieci. Zobaczcie, jak bawili się księżniczka Charlotte i książę George.

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate skradły show

Koronacja Karola III była wielkim wydarzeniem, które obserwowały miliony. W sieci co rusz pojawiają się filmiki pokazujące najciekawsze momenty sobotniej uroczystości w Opactwie Westminsterskim, jak i niedzielnego koncertu koronacyjnego.

Na tym ostatnim bawili się zarówno najstarsi, jak i najmłodsi członkowie monarchii. Spore zainteresowanie budzili księżniczka Charlotte i książę George, którzy żywiołowo reagowali na kolejne elementy niedzielnego widowiska.

Na TikToku można zobaczyć, jak księżniczka machając falgą, śpiewa wspólnie z Kate Perry utwór "Roar". Nie ulega wątpliwości, że córka księcia Williama nie tylko dobrze zna tekst, ale świetnie bawi się śpiewając.

@news.com.au

You’re gonna hear her roar 🦁 #princesscharlotte #coronation #kingcharles #royalfamily #katemiddleton

♬ original sound - News.com.au

Następcy tronu

Koronacyjny koncert pozwolił się rozluźnić także starszym członkom monarchii. Na TikToku można zobaczyć nagranie, na którym książę William postanowił nieco podrażnić się ze swoim synem. Następca tronu połaskotał swojego pierworodnego flagą, co przykuło też uwagę księżnej Kate.

@the.royal.watcher

Prince william tickling Prince George with a flag 😂 #fyp #coronationconcert #princegeorge #kingcharles #princewilliam #katemiddleton #princesscharlotte #coronation

♬ Quirky - Oleg Kirilkov

Na kolejnym nagraniu możemy zobaczyć z jaką dumą i ekscytacją księżniczka Charlotte zareagowała na pojawienie się na scenie księcia Williama. "George, popatrz tatuś!" - powiedziała do swojego brata, nie kryjąc przy tym ekscytacji.

@the.royal.watcher

#fyp #princesscharlotte #coronationconcert #kingcharles #princegeorge #katemiddleton #princewilliam #coronation #camillaparkerbowles #thequeen #royalfamily #coronation #lionelrichie #princessofwales #princessdiana #thecrown #princeharry #meghanmarkle

♬ snowfall - Øneheart & reidenshi

Ogladaliście koronację króla Karola III?

To też może cię zainteresować: Ogromna wpadka księcia Williama. To wszystko w czasie koronacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata i Andrzej Duda zadali szyku podczas koronacji króla Karola III. Wyróżniali się na tle innych gości

O tym się mówi:Marcin Hakiel zdradził, jak wygląda jego relacja z Katarzyną Cichopek. Zdradził też, czy razem będą świętowali pierwszą komunię ich córki