Jak informuje portal "Super Express", córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przyjmie w tym roku pierwszą Komunię Świętą. Cała rodzina przygotowuje się do tego niezwykłego wydarzenia, choć jak się okazuje, oddzielnie. Byli małżonkowie zdecydowali się wyprawić swojej córce dwa oddzielne przyjęcia komunijne. Powodem takiej decyzji jest fakt, że para unika wspólnych spotkań, ograniczając je do absolutnego minimum.

Konsekwencje rozstania

Przez wiele lat Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Oni sami dbali o to, żeby postrzegano ich właśnie w taki sposób. W marcu ubiegłego roku okazało się, że para była idealna tylko na obrazku.

Wiele osób nie kryło zaskoczenia, kiedy Cichopek i Hakiel ogłosili, że zdecydowali się rozstać po 17 wspólnie spędzonych latach. W sierpniu 2022 roku przestali być małżeństwem, przynajmniej w świetle prawa. Oboje zaczęli układać sobie życie przy boku nowych partnerów. Tancerz związał się z tajemniczą Dominiką, a aktorka z kolegą z pracy - Maciejem Kurzajewskim.

Marcin Hakiel o rozstaniu

W rozmowie z "Wprost" Marcin Hakiel przyznał, że jego rany po rozstaniu udało mu się już nieco zaleczyć, co zawdzięcza "działaniu w zgodzie ze sobą". We wspomnianym wywiadzie tancerz zaprzeczył medialnym doniesieniom, że jego relacje z byłą żoną są dobre i widują się wspólnie z nowymi partnerami.

Tancerz podkreślił, że spotyka się z Katarzyną Cichopek tylko wtedy, kiedy jest to absolutnie konieczne, np. w trakcie wywiadówek w szkołach ich dzieci. Tancerz dodał, że przy okazji komunii świętej ich córki, pojawiają się wspólnie w kościele, choć zdecydowali się zorganizować osobne przyjęcia.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

To też może cię zainteresować: Agata i Andrzej Duda zadali szyku podczas koronacji króla Karola III. Wyróżniali się na tle innych gości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najlepszy oprysk na zarazę ziemniaczaną. Twoje pomidory będę już bezpieczne

O tym się mówi: "Apostoł Tomasz” cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Uzdrowiciel ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Kim jest naprawdę Tomasz Dorożała