Janet nigdy nie przypuszczała, że ponownie znajdzie miłość, tymczasem życie miało inne plany. Spotkała kogoś niezwykłego, kto nie tylko spowodował, że się w nim zakochała, ale również oświadczył się jej.

W wieku 80 lat Janet trafiła na pierwsze strony gazet, gdy wideo z kupowania sukni ślubnej stało się hitem na TikTok

Po śmierci męża, Janet myślała, że ​​już nigdy nie spotka kogoś, kto sprawi, że znów poczuje się niezwykła. Ale zaczęła spędzać czas z nowym towarzyszem, a ich przyjaźń rozkwitała. „Zaczęłam zapraszać go na lunch i miałam z kim zjeść obiad, mieć towarzystwo. Wszystko od tego się zaczęło. Zaczęliśmy spędzać więcej czasu razem” – mówiła Janet w wywiadzie.

@theonlydanij Replying to @savanahkat still cant believe @glamgrandma is getting married 🥹 #fiancé ♬ Level Up - Ciara

Wnuczka Janet, Danielle Jefferson, pomagała jej w zakupie sukni ślubnej. Danielle udokumentowała cały proces i ujawniła wideo na TikTok, które nagromadziło ponad 1,3 miliona wyświetleń. Film pokazuje, jak Janet przymierza koronkową suknię ślubną bez ramiączek. Ma szeroki uśmiech na twarzy, promieniujący czystą radością i podekscytowaniem.

Popularne wideo poruszyło serca wielu ludzi ze względu na prawdziwy i bezpośredni charakter. Nawet inne panny młode, które przyłączyły się do ​​procesu zakupowego, zatrzymały się, by spojrzeć na Janet i zainspirować się jej szczęściem.

@theonlydanij Wait for the end 🥹💖 #grandmasoftiktok ♬ Marry You - Bruno Mars

Danielle oznajmiła później: „Tak się cieszę z jej szczęścia. Uwielbiam to, jaka jest szczęśliwa i że znalazła miłość, zwłaszcza w jej wieku. Wiem, że zainspirowała tak wiele kobiet, które są od niej dużo młodsze i myślą, że straciły nadzieję na znalezienie miłości”.

@theonlydanij Replying to @patriciawhitaker46 #marriedat80 #fyp #weddingtiktok ♬ original sound - Jaelon Minnieweather

Co o tym sądzicie?

Zerknij: Wielu z nas popełnia ten kardynalny błąd, który może słono kosztować. Klucz w zamku zostawiany na noc to kiepski pomysł. Eksperci mówią dlaczego

O tym się mówi: Bardzo niepokojące wieści o Kamilku z Częstochowy. Ojciec chłopca wezwał kapłana do szpitala. Czy 8-latek przyjął ostatnie namaszczenie