Jak przypomina portal "Interia", Krzysztof Jackowski jest najbardziej rozpoznawalnym polskim jasnowidzem, a jego relacje na żywo śledzi tysiące osób. Zwolennicy jasnowidza z Człuchowa wskazują, że ma on na swoim koncie wiele trafnie przewidzianych wydarzeń. Ostatnio profeta zdecydował się podzielić wizją na maj. Niestety i tym razem Jackowski nie miał dla nas specjalnie dobrych wieści. Co przewidział?

Niepokojące zapowiedzi Krzysztofa Jackowskiego na maj 2023 roku

Jedno z najnowszych nagrań zamieszczonych przez Krzysztofa Jackowskiego w serwisie YouTube nosi tytuł "Poczucia na maj 2023". Niestety jasnowidz nie miał nam do przekazania szczególnie optymistycznych przeczuć. Jego zdaniem w tym miesiącu może dojść do "bardzo poważnej katastrofy kolejowej" w "w nowoczesnym miejscu".

Kolejną rzeczą, o jakiej zaczął mówić w trakcie prowadzonego przez siebie monologu, było mleko.

"Będzie mowa o mleku, być może jakaś afera" - stwierdził jasnowidz. "Ludzie bez powodu zaczną dostawać pocztą jakieś wezwania i będzie się robiło o tym głośno. Może to będzie miało związek z wojskiem? A może będą dostawać jakieś wezwania" - powiedział wyjątkowo enigmatycznie Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Katastroficzne wizje

Jackowski w swoich wizjach dostrzegł również samoloty. Miało to być dwie lub trzy maszyny wojskowe, które rozpylają jakiś płyn w rudawym odcieniu.

W jego relacji pojawił się również temat edukacji. Jego zdaniem należy spodziewać się w najbliższym czasie wydania dwóch ważnych rozporządzeń dotyczących właśnie tego obszaru. Jedno z nich ma być wydane w trybie nagłym i mówić o tym, że od września edukacja może się toczyć w zmienionym trybie.

Warto zwrócić uwagę, że większość przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego (i wielu innych jasnowidzów) jest dość ogólnikowa, co pozwala na ich swobodną interpretację.

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni jasnowidza z Człuchowa?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Cugowski nie ukrywał, co myśli o wysokości swojej emerytury. Wyszło na jaw, na jakie pieniądze może liczyć muzyk. Kwota robi wrażenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tego o Tadeuszu Rydzyku mogliście nie wiedzieć. Duchowny spędził trochę czasu w żeńskim zakonie. Już tam dała o sobie znać jego żyłka do interesów

O tym się mówi: Babcia Pawła P. staje w obronie wnuka. Matka Iwony Wieczorek skomentowała skandaliczne słowa seniorki