Bardzo wcześnie wyszła za mąż, a po zaledwie kilku miesiącach rozwiodła się, ale była już wówczas w ciąży. Były mąż nie pomagał i nie płacił alimentów. Musiała sama wyżywić dziecko. I jakoś przyszła do nas i poprosiła o opiekę nad synem przez kilka tygodni. Stwierdziła, że ciężko pracuje od rana do wieczora, żeby wyżywić siebie i dziecko.

Dostaje dwutygodniowy urlop i postanowiła odpocząć nad morzem

Nie było nam trudno pomóc i zabrać dziecko do nas. Ale obiecane kilka tygodni minęło, a matka nie spieszy się z zabraniem dziecka do siebie. Okazało się, że na wakacjach poznała młodego mężczyznę, który pochodził z naszego miasta. Siostra męża zaczęła układać swoje życie osobiste, ale zapomniała o swoim synu.

Ciężko jest oceniać drugiego człowieka. Natalia jest jeszcze bardzo młoda i oczywiście chce znaleźć swoje szczęście i być kochaną. Jednak stworzyła już własną rodzinę, w skład której wchodzi ona i jej syn, a obecny ukochany nie chce słyszeć o cudzych dzieciach.

Ma córkę z poprzedniego związku, więc nie zgadza się na cudzego syna

Możemy go karmić, ale nie planowaliśmy ciągłego wspierania jej dziecka. Na początku przychodziła z jedzeniem i rzeczami, wysyłała pieniądze, ale po kilku miesiącach zapomniała o tym. Teraz nawet nie dzwoni, żeby dowiedzieć się, jak radzi sobie jej syn. Musimy zapewnić chłopcu pełne utrzymanie. Chłopak szwagierki wymyślił genialną wymówkę: ma remont i dziecko będzie się tam źle czuło.

A ona już nie wynajmuje mieszkania i mieszka na jego terenie, więc nie ma dokąd zabrać syna. Jestem pewna, że nie ma tam remontu. Po prostu nie chce mieć do czynienia z obcym dzieckiem. Rodzice mojego męża wychodzą z założenia, że wszystko jest w porządku i nie jest nam trudno pomóc siostrze w zaistniałej sytuacji.

Powiedzieli, że przydałaby się nam opieka nad dzieckiem. Chociaż nie mamy własnych dzieci, musimy trenować. To prawda, z jakiegoś powodu zapomnieli nas zapytać, czy potrzebujemy takiego szkolenia.

Co zrobić w tej sytuacji?

O tym się mówi: Z życia wzięte. "Ja z rodziną przejdę do ciebie, a ty z córką do mnie". Sąsiadka postanowiła za nas

Nie przegap: Nowe informacje w sprawie 8-letniego Kamila z Częstochowy. Biologiczny ojciec chłopca zapowiada sądową walkę o syna