Jak przypomina portal "Pomponik", wróżka Aida ma wielu zwolenników w naszym kraju. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi tysiące osób, co zawdzięcza wielu trafnym zapowiedziom. Wróżbitka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami nie tylko zapowiedziami przyszłości, ale i radami, które są przydatne tu i teraz. Co zapowiada na koniec kwietnia?

Wróżka Aida wciąż zyskuje nowych sympatyków

Po tym, jak wróżka Aida trafnie przewidziała epidemię koronawirusa, zyskała spore grono obserwatorów, którzy z uwagą śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych. W miniony poniedziałek ormiańska wróżka przygotowała dla swoich sympatyków niespodziankę w postaci transmisji na żywo.

Postanowiła opowiedzieć o ostatnich dniach kwietnia, które jej zdaniem są idealnym czasem na to, żeby wszystko przemyśleć, "dotknąć rękoma" i "zobaczyć oczyma". Poradziła, aby usiąść i spisać swoje plany i oczekiwania na kartce. Zapewnia też, że spisanie tych słów i odczytanie ich na głos sprawi, że będą miały niezwykłą moc.

Podkreśliła, że w tym czasie warto porozmawiać ze samym sobą, zaglądnąć do własnej duszy. Dodała, że najważniejsze jest, żeby nie spisywać na kartce tysiąca spraw, ale skoncentrować się na tych, które "woła nasze serce".

Pod postem pojawiła się masa komentarzy

Jak pod każdym postem wróżki Aidy, pojawiła się lawina komentarzy. Sympatycy ormiańskiej wróżki dziękowali jej za "piękne słowa, dobroć, szlachetność i mądrość". Jedna z internautek podkreśliła, że słowa Aidy pomagają jej "uczciwie zająć się sobą".

Inni dodawali, że kolejne rady Aidy dodają im "mnóstwo pozytywnej energii". "Nawet jak jest trudno, to wiem, że potem będzie lepiej" - czytamy w jednym z komentarzy.

A wy, co sądzicie o ostatnich słowach Aidy?

To też może cię zainteresować: Wzrosła wysokość jednego z dodatków wypłacanych przez ZUS. Do wzięcia jest ponad 550 złotych. Komu przysługują pieniądze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe odkrycie Sióstr Franciszkanek. Zakonnice natychmiast zaopiekowały się maleńkim dzieckiem. Malec trafił do okna życia bez żadnych rzeczy

O tym się mówi:Smutne wieści dla wszystkich fanów polskiego kina i teatru. Nie ma już wśród nas znanego i lubianego aktora. Odszedł w wieku 94 lat