Numerologia jest nauką o liczbach, które w życiu człowieka pełnią ogromną rolę. Przy ich pomocy można się naprawdę wiele dowiedzieć. W tym własnej przyszłości oraz przyszłości. Numerologia zdradzam także czym jest reinkarnacja a konkretnie chodzi o sekret, który tkwi w naszej dacie urodzenia. Wystarczy jedynie obliczyć swój portret numerologiczne, by sprawdzić kim było się w poprzednim życiu.

Reinkarnacja mówi nam o tym, że człowiek składa się z dwóch ogniw. Jedną z nich jest śmiertelne czyli mówimy tutaj o ciele a drugie nieśmiertelne czyli dusza, która zdolna jest do Odrodzenia. Reinkarnacja to nic innego jak wędrówka Dusz. Dużo o drodze się przez jakiś czas w coraz to innych ciałach.

Aby dowiedzieć się tego, kim było się w poprzednim życiu należy stworzyć portrety numerologiczny. Chodzi w nim o to aby zsumować wszystkie liczby twojej daty urodzenia tak jak na przykładzie:

Jeżeli urodziłaś się 15 czerwca 1997 roku:

1+5+6+1+9+9+7= 38

3+8= 11

1+1=2

Okazuje się, że jeżeli twoja liczba to jeden w poprzednim życiu byłaś pielęgniarka lub lekarka. Jeśli dwójka to najprawdopodobniej urzędniczką albo sekretarką. Jeśli trzy to malarzem, tancerzem czy aktorem. Natomiast cztery policjantką lub sędziną. Jeśli twój wynik wynosi pięć najprawdopodobniej podróżowałaś po świecie w pogoni za szczęściem. Jeśli wyszła szóstka najprawdopodobniej nie pracowałaś. Siedem to zakonnica. Osiem idealna matka. Dziewięć pewnie miałeś styczność z więzieniem.

Horoskop na 2021 rok, screen YT
Horoskop na 2021 rok, screen YT
Horoskop na 2021 rok, screen YT