Jak podaje portal "O2", Marcin Hakiel może wrócić do obsady programu "Taniec z gwiazdami". Jeśli wierzyć doniesieniom jednego z tabloidów, byłemu mężowi Katarzyny Cichopek zaproponowano posadę tancerza. Ponoć sam zainteresowany chciałby czegoś innego. Poznajcie szczegóły!

Marcin Hakiel i "Taniec z gwiazdami"

Marcin Hakiel występował jako trener w programie "Taniec z gwiazdami". To właśnie na planie programu poznał swoją byłą żonę Katarzynę Cichopek. Program skończyli nie tylko jako zwycięzcy, ale także jako para. Hakiel pojawił się w jeszcze kilku edycjach, ale ostatecznie zniknął z programu, koncentrując się na szkołach tańca, które prowadzi.

"Super Express" donosi, że trwają negocjacje z tancerzem, aby wrócił do tańca z gwiazdami. Proponowano mu bycie tancerzem, ale jak donosi tabloid, dla Hakiela to już zdecydowanie za mało.

"Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem" - miało zdradzić źródło z Polsatu w rozmowie z "Super Expressem". Czy tancerz faktycznie wróci do "Tańca z gwiazdami"? Czas pokaże.

Katarzyna Cichopek gratuluje byłemu mężowi

Do medialnych doniesień na temat ewentualnego powrotu Marcina Hakiela do "Tańca z gwiazdami", odnosiła się była żona tancerza. Katarzyna Cichopek w rozmowie z "Super Expressem" poproszona została o komentarz w sprawie. Nie okazała się szczególnie wylewna.

"Gratuluję i życzę powodzenia" - miała powiedzieć aktorka, która układa sobie obecnie życie z Maciejem Kurzajewskim.

Myślicie, że faktycznie zobaczymy jeszcze Marcina Hakiela w obsadzie "Tańca z gwiazdami"?

To też może cię zainteresować: Mieszkańcy jednego z polskich miast otrzymali ważną wiadomość SMS. " Zachowaj spokój. Stosuj się do poleceń służb". Co się dzieje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jacek Kurski nie zamierza wracać do mediów. Podobno stracił dobrą fuchę. O czym mowa

O tym się mówi: Papież Franciszek zabrał głos w sprawie zarzutów dotyczących Jana Pawła II. Co miał na ich temat do powiedzenia