Jej styl i głośna forma wypowiedzi zwracają uwagę przechodniów i pozwoliły widzom stacji TTV na zapamiętanie tej barwnej postaci bardziej, niż innych bohaterów rozrywkowego show "Królowe życia".

Dagmara Kaźmierska i to, co lubi najbardziej

Nie da się ukryć, że uważa się za kobietę luksusową i tak właśnie chce być postrzegana i traktowana. Właśnie luksus i przepych są jej naturalnym środowiskiem, w którym czuje się jak złota rybka w wodzie pełnej skarbów. Jak sama przyznaje, pieniądz sam do niej lgnie, więc wydaje sporo i uwielbia to robić.

@queen_of_life_77 😈😈😈Złe duchy trza odganiać 😆😈@👑AlbanaQueen👑 @Jacek #friend #duety_do_mety #friends #video #videoreels #videoreelstiktok #funny #funnyvideo ♬ dźwięk oryginalny - Dagmara Kaźmierska

Otacza się kosztownymi błyskotkami, a ubrania dostępne w jej butiku kosztują majątek. Niewiele kobiet może sobie pozwolić na fatałaszki od Dagmary Kaźmierskiej! Celebrytka nie ukrywa, że spędziła jakiś czas w więzieniu za sutenerstwo, a za pośrednictwem mediów społecznościowych wspomina od czasu do czasu pobyt za kratkami, poznane tam kobiety i zdobytą tam wiedzę.

Dobrze wie, że jej pobyt za więziennymi murami mocno odbił się na psychice syna Conana, którego kocha nad życie i wciąż podkreśla swoją wdzięczność synowi za to, że nie żywi do niej urazy. Ta bezpośrednia i wulgarna kobieta dobrze wie, czego oczekuje od siebie i od życia i czerpie z niego pełnymi garściami, co widać po wnętrzach, którymi się otacza.

Złoto, cyrkonie i róż są znakami rozpoznawczymi nie tylko w stylówce celebrytki, lecz też w apartamencie, który niegdyś sama urządzała.

Jak sama stwierdziła w jednym z wywiadów, teraz urządziłaby się inaczej ze względów praktycznych - Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam - oznajmiła szczerze.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Popularny ksiądz wprawił w osłupienie internautów. Wiele osób nie miało w ogóle o tym pojęcia. Poszło o chrzest

Zerknij: Cicha spowiedź praktykowana jest w wielu kościołach. Czy rewolucja w sakramencie pokuty dotrze także do Polski. Kapłan rozwiewa wątpliwości