Na sowicie zapełnionym pysznościami stole pojawiły się standardowe wielkanocne specjały, które wokalista zajadał w towarzystwie ukochanych osób. Biesiadny klimat sprawił, że piosenkarz postanowił pokazać swoim fanom, że o nich pamięta w tym wyjątkowym dla katolików czasie.

Andrzej Piaseczny złożył fanom wielkanocne życzenia

Miniony rok przeminął Andrzejowi Piasecznemu w klimacie niemałych zmian i życiowych trudności. Nie dość, że media trąbiły o sensacyjnym odejściu z Telewizji Polskiej, to jeszcze jego ukochana mama, jedna z uczestniczek dziwacznego, ale wesołego show "Starsza Pani musi fiknąć", wylądowała w szpitalu.

Piosenkarz wszedł w 2023 rok szczęśliwie, gdyż medialna burza w związku z rozstaniem z TVP nieco rozeszła się po kościach, a mama zwalczyła kłopoty zdrowotne. Rodzina mogła zatem wspólnie celebrować Boże Narodzenie i witać Nowy Rok 2023.

Teraz media donoszą, że na instagramowym profilu wokalisty pojawiły się życzenia wielkanocne, które Andrzej Piaseczny skierował do swoich fanów. Każdy, kto interesuje się działalnością i twórczością Andrzeja Piasecznego, będzie wzruszony jego intencjami podczas dzielenia się przemyśleniami.

Świąteczne wyjątki z najpiękniejszymi dla Państwa życzeniami. Bądźmy dla siebie codziennie świąteczni - napisał na Instagramie Andrzej Piaseczny. Co miał na myśli? Wielu z pewnością zrozumie te słowa prawidłowo. Dodane do życzeń fotografie podkreślają klimat tradycji przeplecionej z nowoczesnymi rozwiązaniami kulinarnymi.

Czy artyście nie chodziło o to, by każdego dnia traktować się wzajemnie z szacunkiem, miłością do bliźniego i życzliwością?

Zerknij: Matka Tomasza Komendy od początku wiedziała, że sytuacja będzie miała taki finał. O czym mowa

O tym się mówi: Degustacja wielkanocnej babki Magdy Gessler stała się hitem Internetu. Już wiadomo, co o przysmaku restauratorki myślą Polacy. Komentarze powalają