Jak przypomina portal "Interia", Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się ze swoimi sympatykami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. W relacji przeprowadzonej tuż przed świętami jasnowidz z Człuchowa postanowił zająć się analizą sytuacji politycznej na świecie. Niestety profeta nie miał szczególnie dobrych przeczuć dotyczących tego, co może przynieść przyszłość. Co nas czeka w najbliższej przyszłości?

"To jest moment kluczowy"

Sympatycy Krzysztofa Jackowskiego regularnie śledzą jego relacje, w których mówi o tym, co może przynieść przyszłość. W jednym z ostatnich nagrań stwierdził, że musimy się przygotować na wybuch kolejnego konfliktu zbrojnego, który nie będzie miał jednak związku z rosyjską agresją na Ukrainę.

Jasnowidz z Człuchowa słysząc o zaognieniu się sytuacji między Libanem i Izraelem wskazuje, że miejscem nowej wojny może być właśnie ten zakątek świata. Profeta stwierdził, że jeśli dojdzie do utraty wpływów Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie i wzrostu znaczenia Chin i Rosji, to wówczas " Izrael będzie w niebezpiecznej sytuacji. To jest moment kluczowy".

Sytuacja jest coraz bardziej napięta

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, że teraz sytuacja jest wyjątkowo napięta. Jego zdaniem "punktem zapalnym" może być moment, w którym kraje Bliskiego Wschodu zwrócą się ku Rosji oraz Chinom. Przypomniał, że choć konflikt w tej części świata wydaje nam się dość odległy, to niestety będzie miał wpływ również na Europę.

Z ust jasnowidza z Człuchowa padły nawet konkretne daty. "Kwiecień to czas początku krachu, który będzie ciągnął się latami. Też czerwiec występuje mi w wizjach. Kojarzy mi się z zaognieniem sytuacji na świecie" - powiedział Jackowski.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego? Wierzycie w posiadany przez niego dar?

To też może cię zainteresować: Tomasz Komenda w ogniu krytyki. Dlaczego nie płaci alimentów na dwuletniego syna mimo milionowego odszkodowania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Teściowa przy każdej wizycie u nas, bierze się za sprzątanie. "Chcę tylko pomóc"

O tym się mówi: Kobieta jest zmuszona szukać jedzenia w śmietniku. Pilny apel o pomoc