Jak podaje portal "Super Express", dzięki numerologii jesteśmy w stanie określić, jakie wibracje mają poszczególne dni w ciągu roku. Szczególną moc przypisuje się dacie 04.04., w której występują dwie czwórki. Co wpływa na wyjątkowość tego dnia?

Najpotężniejsza data w 2023 roku

Numerologia przypisuje szczególne znaczenie tym datom, które mają w sobie powtarzające się cyfry, a także tym, których zapis od przodu i od tyłu jest dokładnie taki sam. Jednym z najpotężniejszych dni w tym roku jest wtorek 4 kwietnia. Mamy do czynienia z imieninami miesiąca i dominacją cyfry 4.

4 numerologia przypisuje wyjątkową moc. Wiążę się ona ze zdrowym rozsądkiem, a także zdolnością do rozwiązywania problemów. Sprzyja również karierze i wyzwaniom zawodowym. Dlatego 04.04. jest idealnym dniem na rozpoczęcie nowej pracy, a także podjęcie się nowych wyzwań zawodowych.

Cyfra 4/YouTube @Tarocistka Freya
Cyfra 4/YouTube @Tarocistka Freya
Cyfra 4/YouTube @Tarocistka Freya

Liczba mocy

Kod numerologiczny daty 04.04. to liczba 44. Jest ona określana jako Liczba Mocy. Oddziałuje ona w znacznie silniejszy sposób niż pozostałe liczby w numerologii. Nie jest on jednak równy przypisywanej Liczbą Mistrzowskim (11, 22, 33).

Wszystko, co dziś zaczniemy budować, będzie miało wyjątkowo solidne podwaliny. Liczba ta sprzyja zaufaniu, jakie pokładamy w samych sobie. Moc 44 wynika z faktu, że nie występuje ona szczególnie często, a do tego łączy w sobie wibracje Czwórki i Ósemki, dodatkowo je potęgując.

Jej znaczenie dla historii świata jest ogromna. Coś, co zostanie stworzone przez 44, przetrwa setki lat - mowa nie tylko o fizycznych emanacjach, ale także o strefie duchowej.

Liczba 44/YouTube @Dobry Sennik
Liczba 44/YouTube @Dobry Sennik
Liczba 44/YouTube @Dobry Sennik

Wiedzieliście o tym?

To też może cię zainteresować: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie coś z nią łączyło"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dawid Kubacki napisał wiadomość do swojego największego rywala. Polski skoczek pokazał klasę

O tym się mówi: Cicha spowiedź praktykowana jest w wielu kościołach. Czy rewolucja w sakramencie pokuty dotrze także do Polski. Kapłan rozwiewa wszelkie wątpliwości