Wschodzący celebryta obdarzył siedem lat młodszą Jolę gorącym uczuciem. Poznał ją dzięki temu, że jego była żona mu ją przedstawiła. Jegomość nie mitręży czasu, więc lipiec stanie się czasem, w którym zacnej urody Jola stanie z nim na ślubnym kobiercu.

Kontrowersyjny, seryjny rozwodnik żeni się znowu!

Dariusz Kosiec to jeden z bohaterów piątego sezonu legendarnego programu rozrywkowego "Sanatorium miłości". Widzowie mieli mieszane uczucia i skrajne emocje, patrząc na poczynania Dariusza. Gdy oznajmił, że jego ukochana powinna mieć wielki apetyt na intymność damsko-męską, z powodu jego wielkich apetytów, widzów wprost wryło w fotele i kanapy.

"Seks jest dla mnie bardzo ważny. Lubię go, nie ukrywam. Wolałbym partnerkę, która też będzie gustowała w seksie. Póki nie poznałem mojej żony, miałem bogate życie erotyczne. Naprawdę bogate" - podkreślił z uśmiechem.

Darek w osobistym życiu nie zaznał zbytniej radości w sferze uczuć. Dlatego właśnie zadecydował się na poszukiwanie szczęścia w programie telewizyjnym "Sanatorium miłości". Dariusz jest dwukrotnym rozwodnikiem. Wedle tego, co wyznał, jego pierwszy związek nie przetrwał przez alkoholową chorobę żony. Następne także nie przetrwało próby czasu. Druga żona porzuciła go, by móc wziąć udział w telewizyjnym programie randkowym.

"Żona zostawiła mnie dla celebryctwa. W trakcie naszego małżeństwa zgłosiła się do programu "40 kontra 20". Dzięki moim prawnikom skreślono ją z listy uczestniczek, ponieważ regulamin mówi, że należy być stanu wolnego. Myślała, że zdąży się rozwieść przed emisją, ale moi prawnicy pokrzyżowali jej plany" - opowiadał w jednym z wywiadów.

Czy kolejne małżeństwo przetrwa? Czy sprawdzi się powiedzenie "do trzech razy sztuka"?

Zerknij: Z życia wzięte. Rodzice męża wyrzucili ciężarną synową, gdy jej mąż był w śpiączce

O tym się mówi: Pojawił się nowy komunikat w sprawie zdrowia papieża Franciszka. Lekarze postawili diagnozę. Wiadomo, co dolega Ojcu Świętemu