Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Elżbieta Jaworowicz stawała na ślubnym kobiercu aż trzykrotnie. Mimo popularności i rozpoznawalności dziennikarce nadal udaje się skutecznie ukrywać tożsamość swojego pierwszego męża. Czy uda się odkryć kim był?

Tajemnica pierwszego małżeństwa Elżbiety Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz od czterech dekad prowadzi program "Sprawa dla reportera". Przez lata pracy w TVP udało jej się zyskać rozpoznawalność. Nie ma chyba nikogo, kto nie kojarzy jej nazwiska. Jej nazwisko to pamiątka po drugim mężu - Lechu Jaworowiczu. Do tej pory 77-letnia dziennikarka nie zdecydowała się ujawnić tożsamości swojego pierwszego wybranka.

Kim był pierwszy mąż dziennikarki? To jedna z największych tajemnic prowadzącej "Sprawa dla reportera". Wiele osób próbowało rozwikłać tę zagadkę. Pojawiały się teorie, że młoda Elżbieta Latawiec wyszła za jednego z warszawskich biznesmenów. Jaworowicz nigdy nie odniosła się do tych doniesień, w żaden sposób ich nie komentując.

Elżbieta Jaworowicz/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Jaworowicz/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Jaworowicz/YouTube @Paula Rodak

Choć nie brakuje wciąż osób, które próbują usilnie ustalić personalia pierwszego męża Elżbiety Jaworowicz, nie brakuje tych, którzy pogodzili się z tym, że tej tajemnicy nie uda się rozwikłać.

Tego najbardziej żałuje Elżbieta Jaworowicz

31 marca Elżbieta Jaworowicz obchodzi swoje 77. urodziny. Pomimo wieku, nadal pozostaje aktywna zawodowo. Od lat jest w szczęśliwym związku z Eugeniuszem Mleczakiem, z którym związała się już w latach 90. ubiegłego wieku, choć na ślub para zdecydowała się dopiero w 2010 roku.

W jednym z wywiadów dziennikarka przyznała, że w swoim życiu żałuje tylko tego, że nie dane było jej "poznać smaku macierzyństwa".

Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube

W dniu urodzin Elżbiecie Jaworowicz składamy najserdeczeniejsze życzenia.

To też może cię zainteresować: Pojawił się nowy komunikat w sprawie zdrowia papieża Franciszka. Lekarze postawili diagnozę. Wiadomo, co dolega Ojcu Świętemu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Cicha spowiedź praktykowana jest w wielu kościołach. Czy rewolucja w sakramencie pokuty dotrze także do Polski. Kapłan rozwiewa wątpliwości

O tym się mówi: To zła wiadomość dla Dawida Kubackiego. Kolejne dni będą decydujące