Jak przypomina portal "Pomponik", w ostatnich dniach znów dużo mówi się o Tomaszu Komendzie. Wszystko za sprawą wywiadów, jakie udziela jego była partnerka i matka jego syna. Anna Walter zdradziła, że wywalczyła w sądzie alimenty na syna. Przy okazji zdradziła kilka faktów dotyczących Komendy. Czy mężczyzna faktycznie zmaga się z nieuleczalną chorobą?

Anna Walter zdradza prawdę na temat Tomasza Komendy

W ostatnich dniach w prasie plotkarskiej dużo miejsca poświęca się Tomaszowi Komendzie. Wszystko za sprawą wywiadów, jakich udziela jego była partnerka. Anna Walter poskarżyła się na trudną sytuację materialną, która zmusiła ją do sądowej walki o alimenty od byłego partnera i jednocześnie ojca jej najmłodszego syna. Przyznała, że Komenda "nic nie daje synowi".

Walter przyznała, że jej były partner bywał wobec niej agresywny. W jednym z wywiadów zdradziła, że do ich domu wielokrotnie pojawiała się policja, a świadkami agresji Komendy miały być nie tylko dzieci, ale także ich sąsiedzi.

Tomasz Komenda, Anna Walter/YouTube @Wiadomości o Celebrytach
Tomasz Komenda, Anna Walter/YouTube @Wiadomości o Celebrytach
omasz Komenda, Anna Walter/YouTube @Wiadomości o Celebrytach

Tomasz Komenda śmiertelnie chory?

Anna Waleter zadbała o to, żeby jej były partner miał ograniczone prawa rodzicielskie do ich syna Filipa. Wszystko miało związek z rzekomymi groźbami ze strony Tomasza Komendy, że uprowadzi ich dziecko. Kobieta złożyła nawet w tej sprawie zawiadomienie na policję, jednak później zdecydowała się na jego wycofanie.

Jak wyznała, decyzja o wycofaniu zgłoszenia wynikała z informacji o tym, że Komenda ma raka z przerzutami, bez szans na wyleczenie. "Nie chciałam mu niszczyć ostatnich dni życia, prosiłam go i błagałam tysiąc razy, żebyśmy się polubownie dogadali, ale on miał zlewkę i traktuje ludzi z góry" - dodała.

Tomasz Komenda, Anna Walter/YouTube @Wiadomości o Celebrytach
Tomasz Komenda, Anna Walter/YouTube @Wiadomości o Celebrytach
Tomasz Komenda, Anna Walter/YouTube @Wiadomości o Celebrytach

W momencie publikacji artykułu nie pojawiło się oficjalne stanowisko Tomasza Komendy na temat ewentualnej choroby nowotworowej, z jaką ma się mierzyć. Trudno więc jednoznacznie przesądzać, czy Komenda faktycznie jest chory.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Tomasz Komenda zamierzał startować po okazalsze odszkodowanie. O jaką kwotę mu chodziło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabiera głos w sprawie wycieku prywatnych zdjęć Joanny Opozdy. Padły wyjątkowo mocne słowa

O tym się mówi: Smutne doniesienia na temat papieża Franciszka. Głowa kościoła trafiła do szpitala. Są najnowsze informacje