Dawid Kubacki i jego małżonka mogą liczyć na kolejne wsparcie.

Wszyscy czekali na takie informacje od Dawida Kubackiego! Skoczek może liczyć na ogromne wsparcie.

Przed kilkoma dniami do sieci trafiła niepokojąca wiadomość dotycząca stanu zdrowia zony jednego z polskich skoczków narciarskich. Marta Kubacka ma problemy kardiologiczne, co też spowodowało, że musiała zostać hospitalizowana. Małżonka Dawida Kubackiego może liczyć na wsparcie nie tylko ze strony rodziny i bliskich, ale także innych.

Żona jednego z najbardziej utytułowanych polskich skoczków trafiła do szpitala w bardzo poważnym stanie. Dawid Kubacki nie zastanawiał się ani moment. Zdecydował się na zrezygnowanie ze wzięcia udziału w konkursie Pucharu Świata. Na informacje o stanie zdrowia Marty Kubackiej czeka cala Polska.

Na szczecie skoczek przekazał ważne informacje dotyczące stanu zdrowia swojej ukochanej. Jak napisał w swoim mediach społecznościowych, ostatni czas był dla jego rodziny wyjątkowo trudny. Wszystko ze względu na tragiczną sytuację, która miała miejsce w jego rodzinie. Jak przyznał skoczek, dźwięk medycznych sprzętów przyprawiał go o dreszcze.

" Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. - poinformował nas skoczek Dawid Kubacki na Instagramie.

Dawid Kubacki YouTube
Dawid Kubacki YouTube