To z powodu poważnych kłopotów z sercem młodziutkiej Marty Kubackiej, jej małżonek zrezygnował z jednej z wielu szans na kolejny sportowy sukces. Gdy Dawid Kubacki opublikował na swoim instagramowym profilu informację dotyczącą powodów jego trudnej decyzji, w sieci wprost zawrzało.

Kolejni celebryci dołączają do ogólnopolskiego wspierania Dawida Kubackiego i jego chorej żony

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justyna Żyła (@justynazyla)

Celebryci prześcigają się w publikowaniu coraz to bardziej wzruszających apeli do Dawida Kubackiego, aby się trzymał, oraz słów wsparcia dla całej rodziny Kubackich. Apoloniusz Tajner stwierdził, że koledzy dla Dawida będą skakać dalej, choć to jego żona umiera na serce w szpitalu, a wielki Adam Małysz wysłał młodszemu koledze po fachu czułego sms-a, o czym wspomniał w jednym z wywiadów.

Nie mogło zabraknąć w całym zamieszaniu też naczelnej celebrytki Instagrama, Justyny Żyły, która także postanowiła perorować dość obfity elaborat o tym, czego życzy Marcie Kubackiej i całej rodzinie chorej na serce, młodej kobiety. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, jaki udzieliła poczytnemu tabloidowi, była żona Piotra Żyły, przekazała wzruszające i długie zdania wsparcia, które z pewnością dotrą do adresatów.

Jak widać po treści, mocno przejęła się losem koleżanki, którą poznała niegdyś dzięki małżeństwu ze znanym, polskim skoczkiem narciarskim.

"Jest mi bardzo przykro z tego powodu i życzę Dawidowi i Marcie, dziewczynkom i całej rodzinie, żeby Marta jak najszybciej wróciła do zdrowia. Dla nas wszystkich był to szok i bardzo przykra sytuacja. Jeszcze raz życzę, żeby jak najszybciej wszyscy wrócili cali i zdrowi do domu. Żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. Marta jest ciepłą, bardzo sympatyczną i dobrą koleżanką. Nie chcę mówić więcej, robić zamieszania. Naprawdę, z całego serca życzę jej i wszystkim zdrowia" - powiedziała z przejęciem Justyna Żyła.

Co sądzicie o całej sprawie?

O tym się mówi: Thomas Thurnbichler tłumaczy słabą formę Piotra Żyły. Czy skoczek nie spełnił pokładanych w nim nadziei

Zerknij: Duchowny zabrał głos na temat bezdzietnych małżeństw. Kiedy brak potomstwa jest grzechem