Rozwiodła się z mężem, gdy jej syn miał 10 lat. Teraz jest on dorosłym mężczyzną, a Natalia jest sama. Próbowała rozpocząć związek, ale coś nie wyszło.

Niedawno spotkałam ją w supermarkecie. Od słowa do słowa, powiedziała mi jakby przy okazji, że wkrótce zamieszka z synem. Niestety, nie powiedziała mu, że umyśliła sobie przeprowadzkę. Mężczyzna przecież ma już własną rodzinę. Kobieta po prostu postanowiła w przyszłym roku sprzedać mieszkanie i zamieszkać z synem.

Nic jej nie obchodzi to, czy zaszkodzi małżeństwu syna

Syn kobiety wyjechał przed sześcioma laty na studia do dużego miasta. To niedaleko naszej wsi. Jego matka zamierzała wtedy ponownie wyjść za mąż. Tam został, znalazł dobrą pracę. Potem się ożenił. Znalazł dobrą dziewczynę, która go kocha i dba o niego, jak potrafi najlepiej. Najwyraźniej z tego powodu Natalia jest pewna, że ​​nikt nie będzie miał nic przeciwko przeprowadzce.

Kobieta zaplanowała, że sprzeda swoje małe mieszkanko za okrągłą sumkę. Jest w dobrej okolicy i dobrze wyposażone. Gdy już spienięży własne cztery ściany, kupi trzypokojowe mieszkanie, w którym zamieszka z synem i jego rodziną.

Ze zdziwieniem spojrzałam na przyjaciółkę. Czy syn nie jest świadomy? Jak może planować za wszystkich w tak poważnej sprawie bez uprzedniej konsultacji. Trzeba zapytać, czy byliby zadowoleni z takiego rozwoju.

Jestem przekonana, że ​​synowa będzie „bardzo zadowolona” z przeprowadzki teściowej. Po co wprowadzać niezgodę do rodziny. Każda kobieta chce czuć się w domu jak pełnoprawna gospodyni, a nie dodatek, czy dostawka. Dwie gospodynie w jednej kuchni nigdy się nie dogadają.

Niestety, Natalia uważa, że ​​skoro nic jej tu nie trzyma, nie wyjdzie ponownie za mąż, więc nie ma na co czekać. Zamieszka z dziećmi, które na pewno nie zostawią jej samej z trzypokojowym mieszkaniem, które będzie wymagało kilku ingerencji remontowych.

Co o tym sądzicie? Czy niespodzianka ucieszy rodzinę syna?

Zerknij: Mrożące krew w żyłach nagranie trafiło do sieci. Internauci nie kryją oburzenia i żądają sprawiedliwości dla 7-letniego dziecka. Rodziców zatrzymano

O tym się mówi: Agnieszka Chylińska ma dość. Artystka postanowiła zareagować na aferę z Kubą Wojewódzkim w TVN. Gwiazda poczuła się dotknięta słowami showmana