Krzysztof Jackowski zdecydowanie nie oszczędza Polaków i co rusz dzieli się ze swoimi widzami na kanale YouTube nowymi wizjami dotyczącymi najbliższej przyszłości. Każda z nich jest trudniejsza do przyjęcia od poprzedniej, jednak trzeba oddać jasnowidzowi z Człuchowa, że większość jego przepowiedni w ostatnim czasie boleśnie się sprawdza.

W najnowszym nagraniu Jackowski podzielił się z widzami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi finansów i ekonomii. Jasnowidz mówi wprost – zaledwie za kilkanaście dni świat czeka „wielki krach”. Wizjoner zapowiada, że złotówka potężnie straci na wartości. Dlaczego tak ma się stać?

Krzysztof Jackowski przewiduje załamanie systemu finansowego i „wielki krach”. Będzie gorzej niż w 1929 roku?

Jackowski mówi wprost, że sytuacja finansowa na świecie stała się bardzo dynamiczna i wiele wskazuje na to, że czeka nas „wielki krach” – upadek systemu bankowego i finansowego. Początek tych dramatycznych wydarzeń ma przypaść na kwiecień. Wizjoner przekonuje, że ludzie na całym globie całkowicie stracą zaufanie do walut. Spory wpływ na ten stan ma niedawny upadek wielu amerykańskich banków z Silicon Valley Bank na czele.

Zdaniem Jackowskiego, panikę na rynkach wprowadzą same banki, a państwa będą chciały zabezpieczyć własne interesy. W ten sposób ma zostać przerwana komunikacja między bankami, co da początek chaosowi, który przerodzi się w krach.

Wizjoner snuje bardzo ponury obraz bankructw i upadku wielu banków, czego „nie będzie dało się zatrzymać”. Mówił również o rezerwach finansowych i panice wśród ludzi, którzy będą wycofywać depozyty. Zdaniem Jackowskiego sytuacja będzie trudna do naprawy, jeśli nie niemożliwa.

Te sytuacje podważą wiarę w banki, i ludzie, firmy instytucje zaczną się decydować na uciekanie z pieniędzmi z banków - przekonywał na filmie.

Jak informował portal "Życie News": BIŻUTERIA MOŻE BYĆ NIE TYLKO WYJĄTKOWĄ OZDOBĄ, ALE DZIAŁAĆ POZYTYWNIE NA NASZE ŻYCIE. JAK WYBIERAĆ KOLCZYKI, ABY ZAPEWNIĆ SOBIE POMYŚLNOŚĆ I MIŁOŚĆ

Przypomnij sobie: OTO DOWÓD, ŻE ZWIERZĘTA MAJĄ CZĘSTO WIĘCEJ MIŁOŚCI NIŻ LUDZIE. ŹREBAK, KTÓREGO MATKA ZOSTAWIŁA PO PORODZIE PRZYGARNIĘTY PRZEZ KLACZ ZE ZŁAMANYM SERCEM

Portal "Życie News" pisał również: ZDUMIEWAJĄCA SYTUACJA W SAMOLOCIE. TO, CO PASAŻERKA ZOBACZYŁA NA PODŁOKIETNIKU, JĄ ZMROZIŁO. POSTANOWIŁA DAĆ NIEZŁĄ NAUCZKĘ SIEDZĄCEJ ZA NIĄ KOBIECIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SEBASTIAN FABIJAŃSKI SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ. DWULETNI SYNEK AKTORA PODSUMOWAŁ OJCA W KILKU SŁOWACH. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ MOCNO SUGESTYWNE NAGRANIE