Gwiazdor kina akcji przez kilka lat pozostawiał w związku ze znaną influencerką Maffashion. Para doczekała się syna, który przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku. Partnerzy rozstali się jednak w ubiegłym roku i to w dość kontrowersyjnej atmosferze. Julia Kuczyńska szybko potwierdziła medialne doniesienia o rozstaniu z aktorem i na początku wyjaśniała, że nie zamierza szerzej komentować tej sprawy, gdyż zawsze była oszczędna w informowaniu o swoim życiu prywatnym i chce, by tak pozostało.

Byli partnerzy doszli jednak do porozumienia w kwestii opieki nad dzieckiem – aktor regularnie widuje syna i opiekuje się nim spędzając wiele wspólnych chwil. Fabijański przekonuje, że Bastian to jego największy sukces w życiu.

Syn Sebastiana Fabijańskiego podsumował ojca w kilku mocny słowach! Do sieci trafiło sugestywne nagranie. Co malec miał do powiedzenia na temat taty?

W tej chwili Bastian pojechał z mamą na wakacje, a aktor nie może doczekać się powrotu malca z wojaży. W rozmowie z reporterką „Jastrząb Post” przekonywał, że przygotował dla niego wiele niespodzianek. Fabijański przyznał, że ojcostwo jest dla nie niezwykle ważne.

Nie wiem, czy się spełniam, ale jest to dla mnie najważniejsza w tym momencie rola, którą mam w życiu i bardzo się cieszę, że mogę być ojcem tego małego kozaka – powiedział.

W sieci niedawno znalazło się zaskakujące nagranie, na którym możemy zobaczyć jak mały Bastian podsumowuje swojego ojca, nazywając go tatą-gapą. Aktor przyznał z rozbawieniem, że w dwóch słowach „został wyjaśniony”.

Jak informował portal "Życie News": PAULINA KRUPIŃSKA BARDZO WYLEWNIE O MĘŻU. GWIAZDA PRZEKONUJE, ŻE ZNA GO Z KOMPLETNIE INNEJ STRONY. CZY PIOSENKARZ PRYWATNIE ZACHOWUJE SIĘ INACZEJ

Przypomnij sobie: IDA NOWAKOWSKA MA APETYT NA WIĘCEJ NIŻ „PYTANIE NA ŚNIADANIE” W TVP2. GWIAZDA TVP MYŚLI O ZMIANIE REDAKCJI. CZY DANUCIE HOLECKIEJ ROŚNIE KONKURENCJA

Portal "Życie News" pisał również: KSIĄŻĘ GEORGE WPADŁ W SPORE TARAPATY. SYN NASTĘPCY BRYTYJSKIEGO TRONU POPADŁ W KONFLIKT ZE SZKOLNYMI KOLEGAMI. MUSIAŁ UŻYĆ WYJĄTKOWO CIĘTEJ RIPOSTY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. GWIAZDA TVN MUSI ROZSTAĆ SIĘ Z POPULARNYM PROGRAMEM. DYREKCJA STACJI PODJĘŁA KLUCZOWĄ DECYZJĘ