Popularna para z TikToka, 62-letnia Cheryl McGregor i 25-letni Quran McCain, ujawnili swoje zamiary posiadania dziecka z pomocą surogatki na początku zeszłego roku.

McGregor, która jest już matką siedmiorga dzieci i babcią siedemnaściorga wnucząt i McCain zetknęli się z krytyką w Internecie za ich związek z 37-letnią różnicą wieku, a również z powodu planów wydania 120 000 funtów w razie potrzeby, aby mieć razem dziecko.

Internetowa burza wokół rodzicielskich planów osobliwej pary

@oliver6060

It’ll be here late spring early summer 😊

♬ sonido original - Carolina🥀♋️

Para wciąż szczerze mówi i broni swoich aspiracji do zostania rodzicami, a McGregor argumentuje, że jej wiek nie wpłynie na jej zdolność do bycia dobrą matką.

@oliver6060

I do as i please were starting our family regardless

♬ original sound - FOLLOW ME NOW

McCain i McGregor, którzy pobrali się we wrześniu zeszłego roku, pojawili się w jednym z ostatnich odcinków zagranicznego programu, aby porozmawiać z prezenterami Phillipem Schofieldem i Holly Willoughby o ich planach posiadania dziecka.

Zapytany o publiczną reakcję na ich plany zostania rodzicami, McGregor odpowiedział: „Chyba tylko z powodu mojego wieku nie mogę opiekować się dzieckiem? Co? Mam więcej energii niż połowa tych, którzy opiekują się teraz dziećmi i nie uważam tego za problem".

„Nie, sam nie mogę mieć dziecka, ale zrobiliśmy rzecz zastępczą, w której mieliśmy już trzy surogatki, a teraz szukamy kolejnej. I może także adopcji”.

Przejrzano komentarze, które para odebrała w mediach społecznościowych, niektórzy twierdzą, że para jest razem tylko „po to, aby pozostać topową atrakcją na TikTok” – McGregor i McCain zgromadzili ponad trzy miliony obserwujących na platformie.

McCain powiedział: „Bez cienia wątpliwości to jest nasza miłość i wiele osób teoretyzuje o naszej miłości. Możesz mówić, co chcesz i jak się z tym czujesz, nie możemy tego kontrolować i powinniście po prostu nas zrozumieć".

Co sądzicie o decyzji małżonków?

O tym się mówi: Z życia wzięte. Mąż wstydzi się nadwagi żony. Zabronił jej pokazywania się na rodzinnych imprezach, dopóki nie schudnie

Zerknij: Justyna Żyła pokazała zdjęcie ze znanym skoczkiem. Wiele osób nie ma pojęcia, co tak naprawdę łączy tę dwójkę