Jak przypomina portal "Goniec", małżeństwo Magdy Narożnej i Dawida Narożnego rozpadło się w atmosferze wzajemnych oskarżeń. I choć ostatnio między byłymi małżonkami panował względny spokój, to wygląda na to, że to już przeszłość. Dawid Narożny postanowił skomentować wywiad swojej byłej żony. Mówiąc o niej, wcale nie gryzł się w język. Poszło o to, że wokalistka zespołu Piękni i Młodzi powiedziała, że nigdy więcej nie chce słyszeć nazwiska swojego byłego.

Piękni i Młodzi podwójnie

Relacje Magdy Narożnej i jej byłego męża Dawida, nie należą do najlepszych. Po ogłoszeniu rozwodu zapewniali, że rozstanie nie będzie rzutowało na ich działalność artystyczną, stało się inaczej. Dawid Narożny został wyrzucony z "Pięknych i młodych". Pod szyldem zespołu działała do tej pory tylko Narożna. Od niedawna korzysta z niego również jej były mąż.

O działalność zespołu "Piękni i Młodzi Dawid Narożny" dziennikarz "Pomponika" spytał Magdę Narożną. Ta jednak nie chciała komentować sprawy, ograniczając się jedynie do stwierdzenia, że "nie chce słyszeć tego imienia i nazwiska".

Magda Narożna, Dawid Narożny/YouTube @Jastrząb Post
Magda Narożna, Dawid Narożny/YouTube @Jastrząb Post
Magda Narożna, Dawid Narożny/YouTube @Jastrząb Post

Dawid Narożny okazał się znacznie bardziej rozmowny i postanowił odnieść się do słów byłej żony. Jego wypowiedź cytuje portal "Disco Polo Info".

Dawid Narożny komentuje słowa byłej żony

Dawid Narożny miał stwierdzić, że jeśli była żona faktycznie nie chce słyszeć nazwiska Narożny, to niech "w końcu zmieni je na panieńskie... Zamiast Narożna będzie Wolińska i będzie po problemie".

Dawid Narożny/YouTube @Piękni i Młodzi Dawid Narożny
Dawid Narożny/YouTube @Piękni i Młodzi Dawid Narożny
Dawid Narożny/YouTube @Piękni i Młodzi Dawid Narożny

Co sądzicie o radzie, jakiej swojej byłej żonie udzielił Dawid Narożny? Myślicie, że problem faktycznie kryje się w samym nazwisku?

To też może cię zainteresować: Fani Magdy Narożnej nie kryją zachwytu. Piosenkarka pochwaliła się spektakularną metamorfozą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Raz w życiu odważyła się skrytykować synową. To wystarczyło, by straciła kontakt z synem i wnuczką na 15 lat

O tym się mówi: Antoni Królikowski przerywa milczenie. Aktor wydał oświadczenie w sprawie zarzutów stawianych mu przez prokuraturę