Maja Sablewska zmuszona jest ponownie mierzyć się z falą krytyki. O czym mowa tym razem?

„10 lat młodsza w 10 dni”. Następna metamorfoza spotkała się z ogromną krytyką ze strony widzów.

10 lat młodsza w 10 dni - jest jednym z najpopularniejszy polskich programów, w których to metamorfozie poddają się Polki.Widzowie nierzadko krytycznie wyrażają swoje zdanie na temat przemian, których profesjonaliści dokonują w programie. Tak było i tym razem. Co teraz nie spodobało się zasiadającym przed ekranem?

Najnowszy program, którego gospodarzem jest Maja Sablewska to show, które już od pierwszych odcinków cieszy się ogromnym zaineresowaniem ze strony widzów. Nie zawsze opinie są pozytywne. Często na samą Maję Sablewską spływa fala krytyki. Co więcej, same uczestniczki powoli decydują się na wyjawienie kulisów show, a ich opinie nie należą do najlepszych... Tak było i teraz. O co chodzi?

Bohaterką ostatniego odcinka była 70-letnia Mariola. Celem metamorfozy, który oczywiście został zrealizowany, było odmłodzenie siedemdziesięciolatki. Mariola zmieniła się nie do poznania. Kobieta wyglądała niezwykle pomiennie, to wszystko dzięki makijażowi czy nowej fryzurze. Kiedy Mariola zobaczyła się w lustrze, nie kryła zachwytu nad samą sobą... Jak powiedziała sama, nie spodziewała się aż tak spektularnego efektu. Czuła się fantastycznie. Niestety nie wszyscy popierali zachwyt uczestniczki. Widzowie nie pozostawili suchej nitki na stylizacji kobiety.