Radosław Majdan zdecydował się zabrać głos w bardzo trudnej dla niego sprawie. Były piłkarz opowiedział o śmieci swojej ukochanej mamy. Jego słowa chwytają za serce.

Radek Majdan w szczerych słowach o ukochanej mamie

Radosław Majdan zdecydował się po raz pierwszy po śmierci ukochanej mamy zabrać głos w tej sprawie. To, co powiedział, chwyta za serce.

Mama polskiego piłkarza odeszła niedawno. Informacje o jej śmierci obiegły media w miniony czwartek 17 lutego. Jak udało się ustalić Halina Majdan odeszła 10 lutego 2023 roku. Mama Radosława już od dłuższego czasu narzekała na swój słaby stan zdrowotny.

Halina Majdan od dłuższego czasu zmagała się z chorobą Alzheimera. Opieka nad seniorką była na tyle czasochłonna, że rodzina zdecydowała się umieścić kobietę w prywatnym domu opieki. Dodatkowo jakiś czas temu pani Halina przeszła udar.

Ostatnia podróż Haliny Majdan miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Na pogrzebie mamy polskiego piłkarza, pojawili się jej bliscy i rodzina. Ukochaną mamę i teściową pożegnali także Majdan z żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan oraz synami Tadeuszem i Stanisławem.

Radek postanowił pożegnać mamę wyjątkową przemową. Jak wyznał informacja o jej odejściu spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Piłkarz nie ukrywa, że nie był na nią gotowy.


Jak informował portal "Życie News": BIŻUTERIA MOŻE BYĆ NIE TYLKO WYJĄTKOWĄ OZDOBĄ, ALE DZIAŁAĆ POZYTYWNIE NA NASZE ŻYCIE. JAK WYBIERAĆ KOLCZYKI, ABY ZAPEWNIĆ SOBIE POMYŚLNOŚĆ I MIŁOŚĆ

Przypomnij sobie: OTO DOWÓD, ŻE ZWIERZĘTA MAJĄ CZĘSTO WIĘCEJ MIŁOŚCI NIŻ LUDZIE. ŹREBAK, KTÓREGO MATKA ZOSTAWIŁA PO PORODZIE PRZYGARNIĘTY PRZEZ KLACZ ZE ZŁAMANYM SERCEM

Portal "Życie News" pisał również: ZDUMIEWAJĄCA SYTUACJA W SAMOLOCIE. TO, CO PASAŻERKA ZOBACZYŁA NA PODŁOKIETNIKU, JĄ ZMROZIŁO. POSTANOWIŁA DAĆ NIEZŁĄ NAUCZKĘ SIEDZĄCEJ ZA NIĄ KOBIECIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SEBASTIAN FABIJAŃSKI SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ. DWULETNI SYNEK AKTORA PODSUMOWAŁ OJCA W KILKU SŁOWACH. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ MOCNO SUGESTYWNE NAGRANIE