Jak przypomina portal "Pomponik", wizyta Joe Bidena na Ukrainie, a następnie w Polsce przyciąga uwagę świata. Analizuje się zarówno gesty amerykańskiego przywódcy, jak i jego zachowanie. Każdy, najmniejszy gest prezydenta USA, jest rozkładany na czynniki pierwsze i interpretowany. Jeden z internautów dostrzegł zaskakującą rzecz, którą postanowił podzielić się ze światem. Mowa o zagadkowym przedmiocie, jaki miał wypaść z rękawa Bidena.

Ważna wizyta

Lada dzień będziemy obchodzić rocznicę rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy amerykański prezydent już po raz drugi pojawił się w Polsce. W poniedziałek pojawił się z niezapowiedzianą wizytą na Ukrainie, gdzie nieprzerwanie trwają walki. Dla Ukraińców przyjazd Bidena był symbolem wsparcia ze strony Stanów Zjednoczonych i całego świata Zachodniego.

Nie da się ukryć, że wizyta Joe Bidena spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony Polaków. Pod hotelem Mariot, gdzie zatrzymał się amerykański przywódca, nie brakowało osób, które chciały choć przez chwilę zobaczyć kolumnę z Bidenem.

Prezydent Joe Biden/YouTube @naTemat.pl
Prezydent Joe Biden/YouTube @naTemat.pl
Prezydent Joe Biden/YouTube @naTemat.pl

Przy okazji tej wizyty internauci odkopali nagranie z Bidenem. Były prezydent zaliczył wówczas wpadkę. Jaką?

Wpadka Bidena

Nagranie, na którym skupia się jeden z internautów, zostało wykonane przed 3 laty. Na wideo widać przemówienie Joe Bidena, w którego trakcie z jego rękawa coś wypada. Internauci z chęcią przyłączyli się do prób wskazania, czym owo "coś" mogło być.

@traderpa

♬ original sound - Trader P

Niektórzy sugerowali, że może to być "owadzia przekąska", inni sugerowali "węża". Znacznie bardziej prawdopodobne wydają się jednak sugestie, że jest to długopis lub rozpięty pasek od zegarka.

A wy, jak myślicie?

To też może cię zainteresować:Dorota Wellman przyznała, że mierzy się z poważną chorobą. "W moim przypadku właściwie nie ma żadnego lekarstwa"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Na wystawie fotografii zobaczyłam zdjęcie. Na nim mój mąż całował się z inną

O tym się mówi: Prawniczka zabrała głos w sprawie Antoniego Królikowskiego. Czy aktor straci prawa rodzicielskie