Jak podaje portal "Pomponik", książę William unika skandali i stara się godnie reprezentować monarchię, na której czele stanie w przyszłości. Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki dotyczące następcy tronu. Co jakiś czas wracają plotki na temat rzekomego romansu Williama z Rose Hanbury, byłą przyjaciółką księżnej Kate. Teraz jedna z tiktokerek dowodzi, że romans to nie fikcja, a jego owocem jest nieślubne dziecko księcia Walii. Poznajcie szczegóły!

Znów jest głośno o romansie księcia Williama

Co jakiś czas światowe media wracają do plotki o rzekomym romansie, jaki miał połączyć księcia Williama z Rose Hanbury. Dla wielu przekonującym dowodem na to, że księcia Walii mogło coś łączyć z Hanbury, jest to, jak niespodziewanie zakończyła się jej przyjaźń z Kate. Pałac nigdy nie odniósł się do pojawiających się na ten temat plotek, co raczej nie dziwi.

Teraz znów głośno jest o romansie księcia z Rose. Jedna z internautek przekonuje, że rzekomi kochankowie doczekali się dziecka. Tiktokerka przytacza "dowody" na to, że urodzona w 2016 roku córka Rose Hanbury, jest nieślubnym dzieckiem księcia Williama.

Rose Hanbury/YouTube @The List
Rose Hanbury/YouTube @The List
Rose Hanbury/YouTube @The List

Książę William ma nieślubne dziecko?

Rose Hanbury, jest od lat żoną starszego od niej o 24 lata byłego markiza Davida Rocksavage. Para razem wychowuje troje dzieci, 14-letnie bliźnięta oraz 6-letnią córkę Iris. To właśnie najmłodsza pociecha Rose ma być zdaniem jednej z internautek owocem romansu matki z księciem Walii.

Jednym z dowodów, jaki przytacza internautka, jest fakt, że daty domniemanego romansu następcy tronu pokrywają się z datą urodzin dziewczynki. Drugi, znacznie bardziej dyskusyjny, dotyczy kwestii temperatury uczuć między małżonkami, która ma być nieszczególnie wysoka.

@tishtoking

Reply to @zzzaaaraaa #dukeandduchessofcambridge #katemiddleton #rosehanbury #aristocracy

♬ original sound - Tasha

Co sądzicie o tej teorii?

To też może cię zainteresować: Ważne zmiany w zasiłku opiekuńczym. Jeśli wniosek zostanie wysłany w ten sposób, ZUS go odrzuci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja mama pomaga nam przy dziecku, gdy pracujemy. Teściową oburza to, że mama dostaje od nas pieniądze

O tym się mówi: Adam Malinowski przerywa milczenie. Uczestnik "Sanatorium miłości" odpowiada na zarzuty swojego sąsiada