Totalnie nie mam pojęcia, dlaczego moja mama zaczęła się tak zachowywać. Najprawdopodobniej wstydzimy się teraz pytać siebie nawzajem o coś, ponieważ od momentu, gdy wyprowadziłam się od niej w wieku osiemnastu lat, całkowicie przestałyśmy ze sobą rozmawiać.

Teraz kiedy dzwonię do niej z nadzieją, że mnie wesprze lub po prostu wysłucha, mama już po dwóch minutach rozmowy telefonicznej mówi mi, że musi gdzieś iść i ma własne ważne plany.

Moja mama zachowuje się jak gówniara!

Moja mama chciała, abym była niezależna już jako nastolatka, ale uważam, że nie jest to do końca dobre podejście, bowiem w wieku osiemnastu lat, kiedy wyprowadziłam się z domu, zbyt dużo energii poświęciłam na samo przetrwanie. Musiałam pracować, uczyć się i móc opłacić wynajmowaną kawalerkę.

Po tym, jak znowu odmówiła przyjścia w odwiedziny, nie wytrzymałam i wybuchłam, bo nie mogłam już tego wszystkiego znieść. W tym wieku należy siedzieć z wnukami i nie bujać się po mieście w poszukiwaniu towarzysza.

Matka nie pozostała mi dłużna i odpowiedziała, że ​​całą swoją młodość poświęciła na pracę i wychowywanie dzieci, za co jak dotąd nie usłyszała marnego "dziękuję". Dodała też, że nie mam prawa narzucać jej tego, co moim zdaniem powinna robić kobieta w jej wieku i powinnam się wstydzić.

Gdy zapytałam, czego powinnam się jej zdaniem wstydzić, odparła, że wyglądu, bo rok po porodzie, tłuszcz wylewa się mi ze spodni, a oczy niemal znikły w pucatej twarzy. Dodała, że jestem śmierdzącym leniem, który powinien ruszyć dupsko z dziećmi na spacer, na basen, czy na plac zabaw. Nie spodziewałam się takich słów od własnej matki!

Powiedziałam jej, że przynosi tylko wstyd rodzinie, uganiając się za mężczyznami, na co odparła atak, mówiąc, że jestem zwyczajnie zazdrosna, bo wychowanie dzieci praktycznie spadło na mnie, a faceta obok brak...

Tak, jestem gruba, ale to nie zmienia faktu, że babcia powinna zajmować się swoimi wnukami! To jej obowiązek i powinna to rozumieć!

Zerknij: Z życia wzięte. Jestem matką ich wnuków. Mimo to odmawiają nam mieszkania. Nie wiem, co mam zrobić, żeby zmienili zdanie

O tym się mówi: Znany aktor prosi swoich fanów o pomoc finansową. Czy faktycznie Bartosz Żukowski potrzebuje pieniędzy