Jak przypomina portal "Super Express", informacja o tym, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się, pojawiła się w mediach w marcu 2021 roku. Aktor dość oszczędnie komentował sprawę, w przeciwieństwie do swojej byłej partnerki, która chętnie mówiła o tym, co czuje i co ją spotkało. Ostatnio Richardson wypowiada się o Zamachowskim zdecydowanie cieplej. Czyżby planowała do niego wrócić? Para wciąż formalnie jest małżeństwem i niewiele wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić.

Rozstanie Zamachowskich

Związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego od początku budził wiele emocji. Dla dziennikarki aktor zostawił żonę. I choć nie brakowało głosów, że związek pary lada moment się rozpadnie, oni zdecydowali się na ślub, będąc razem przez 10 lat. Richardson nie kryła, że odejście męża wiele ją kosztowało. Musiała skorzystać z pomocy terapeuty.

Monika Richardson zarzucała byłemu partnerowi, że ten dopuścił się zdrady z koleżanką po fachu - Gabryjelą Muskałą, z którą Zamachowski jest związany obecnie. Richardson też dość szybko zaczęła układać sobie życie u boku nowego partnera, biznesmena Konrada Wojterkowskiego.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV

Czy jest jeszcze dla nich szansa?

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia o tym, że małżeństwo Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego to już przeszłość. Dziennikarka stanowczo dementuje te plotki. Coraz cieplej zaczęła się też wypowiadać na temat byłego partnera, zapewniając, że już mu wybaczyła.

"Zbyszek był ważny i nie żałuję żadnego dnia, jaki z nim przeżyłam. Jest przezdolnym aktorem, a przede wszystkim dobrym, serdecznym, ciepłym facetem" - powiedziała Monika Richardson w rozmowie z "Twoim Imperium".

Myślicie, że dla byłych małżonków jest jeszcze szansa?

To też może cię zainteresować: Doda nie kryła oburzenia tym, co spotkało ją na gali Bestsellerów Empiku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma powodów do radości. Gwiazda TVN musi rozstać się z popularnym programem. Dyrekcja stacji podjęła kluczową decyzję

O tym się mówi: Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka w mocnych słowach o postępowaniu Mikołaja K. Wzięła w obronę matkę dzieci aktora. Powodem niepłacenie alimentów