Według medialnych wieści, aktorka szykuje się na kolejne, życiowe zmiany. Portal "O2" podaje, że jeden z poczytnych tabloidów utrzymuje, że Katarzyna Cichopek jest w trakcie przygotowań do zamążpójścia.

Ten element spowodował falę plotek

Wszystko zaczęło się od zdjęć palców artystki, a konkretniej pierścionka na jednym z nich. Oczywistym jest fakt, że ewentualnym narzeczonym Kasi Cichopek, jest Maciej Kurzajewski, którego była żona, od dłuższego czasu zyskuje na rozgłosie.

Według krążących po sieci ploteczek, klejnocik widniejący na palcu gwiazdy "M jak miłość", który jest pierścionkiem zaręczynowym, znalazł się na innym palcu, co pozwala na dalsze przypuszczenia o planowanym ślubie celebrytów i do trwających przygotowaniach.

Choć wieści o samych zaręczynach są potwierdzone przez aktorkę, fotoreporterzy jednego z najpopularniejszych w Polsce tabloidów, wysnuli teorię o tym, że przygotowania do ślubu idą pełną parą.

Świadczyć ma o tym fakt, że na zdjęciach zrobionych przez paparazzich, widać wyraźnie, że zaręczynowy pierścionek został przełożony na środkowy palec.

Ten fakt z kolei daje możliwość na przypuszczenia, że artystka straciła na wadze, co może oznaczać przygotowania do włożenia sukni ślubnej. Poza zdjęciami "pstrykniętymi" z ukrycia, materiały wrzucone do sieci przez samego przyszłego pana młodego, zdradzają wieści o tym, że Kasia dość mocno schudła.

źródło: Instagram/Maciej Kurzajewski

Na instagramowym profilu dziennikarza pojawił się film, na którym dokładnie widać, na którym palcu znalazł się zaręczynowy pierścionek.

O tym się mówi: Anna i Robert Lewandowscy przyspieszyli Walentynki. Najgorętsza polska para celebruje swoją miłość nawet w dresach. Zdjęcia z randki trafiły do sieci

Zerknij: Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma powodów do radości. Gwiazda TVN musi rozstać się z popularnym programem. Dyrekcja stacji podjęła kluczową decyzję