Taka sytuacja miała miejsce na początku zimy! - mówi pięćdziesięcioośmioletnia Irena. - Kiedyś zadzwonił do mnie syn i myślałam, że chce ze mną znowu porozmawiać, ale wtedy ostrzegł mnie, że jak zadzwoni jego żona Kaśka, to mam jej odpowiedzieć, że on zostanie u mnie w domu.

Od razu zrozumiałam, o co chodzi i nie chciałam okłamywać synowej. Jeśli mój syn już jej nie kocha, dlaczego nie wystąpić o rozwód? Za kogo będzie mnie miała Kasia, jeśli zacznę ją okłamywać, żeby mój syn dobrze się bawił ze swoją kochanką?

Ta tajemnica jest męcząca

Irena całkiem dobrze dogaduje się z Kasią. Synowa i mój syn mają już dwie córki, którym równie poświęcają dużo uwagi. Kasia zawsze opiekuje się domem, aby zawsze było czysto, a także umie pysznie gotować, więc Irena uważa ją za idealną żonę dla swojego syna. O takiej dziewczynie prawdopodobnie każdy mężczyzna marzy, a teściowe tym bardziej mogą mieć tylko nadzieję, że trafią na synową o właśnie takim charakterze.

Kasia zawsze dobrze traktowała wszystkich i nie stawiała się ponad kimś, ale wręcz przeciwnie, wierzyła, że powinna pomagać wszystkim krewnym. Irena czasami zastanawiała się, jak synowej udało się zabrać córki do przedszkola, prawie codziennie generalnie sprzątać dom, dwa razy gotować śniadanie i obiad dla całej rodziny, a czasami pomagać teściowej w pracach domowych.

Irena wcale nie podejrzewała, że ​​stosunki jej syna z synową kiedyś się pogorszą, a tym bardziej nie sądziła, że ​​któreś z nich zacznie się zmieniać. Czy można zdradzać żonę, gdy ich najmłodsza córka niedawno poszła do przedszkola? Co wydarzyło się w związku małżonków, że Andrzej postanowił zdradzić swoją żonę?

Zaczęłam wrzeszczeć do syna do telefonu, że tak się nie robi, a skoro już nie kocha Kasi, to lepiej powiedzieć jej od razu, niż łamać jej serce, gdy się dowie, że jej mąż ma kochankę. Powiedziałam mu, że natychmiast zadzwonię do Kasi i powiem całą prawdę, jeśli sam Andrzej nie planuje się przyznać, ale nagle mój syn powiedział, że jeśli jej powiem, nie zrobi mi nowego ogrodzenia na wsi i nie zapłaci za bilet do filharmonii, więc zgodnie z jego oczekiwaniami, musiałam siedzieć cicho.

Teraz zdałam sobie sprawę z tego, że od roku tak męczę się z tą tajemnicą. Boję się, że Kasia wyjedzie, jeśli dowie się o kochance mojego syna. Wyjedzie daleko i już więcej nie zobaczę wnuków...

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma powodów do radości. Gwiazda TVN musi rozstać się z popularnym programem. Dyrekcja stacji podjęła kluczową decyzję

O tym się mówi: Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka w mocnych słowach o postępowaniu Mikołaja K. Wzięła w obronę matkę dzieci aktora. Powodem niepłacenie alimentów