Jak podaje portal Interia, młodzi, polscy skoczkowie bardzo dobrze spisali się na ostatnich mistrzostwach świata juniorów. Możemy być z nich bardzo dumni mimo, że o tych zawodach nie mówi się tak dużo, jak o zawodach, w której bierze udział główna kadra.

Gratulujemy naszym!

Jan Habdas zajął trzecie miejsce na zawodach w Whistler i tym samym wrócił do domu z brązowym medalem. Swoim sukcesem może cieszyć się także Kacper Tomasiak, który mimo młodego wieku (ma dopiero szesnaście lat), uplasował się na wysokim, czwartym miejscu!

Co więcej, młodzi Polacy odnieśli sukces także w rywalizacji drużynowej! Wspomniani dwaj skoczkowie, a także Klemens Joniak i Marcin Wróbel zajęli drugie miejsce. Wyprzedzili nas tylko Austriacy. To rewelacyjne osiągnięcie.

Wiadomo także, że młodzi skoczkowie mogą liczyć na uznanie ekspertów od skoków narciarskich. Nie jest uniknione, że niebawem zostaną oni zaproszeni do głównej kadry! Jak podaje portal WP Sportowe Fakty, którego dziennikarze rozmawiali z Apoloniuszem Tajnerem , na sukces może liczyć Jan Habdas.

Przed młodymi skoczkami wielkie sukcesy!

- Ma jeszcze braki techniczne, ale na pracę nad nimi dopiero przyjdzie czas. To może potrwać z rok czy dwa, żeby tą moc umiejętnie wkomponować w technikę - wyznał Apoloniusz Tajner.

Uwadze Tajnera nie umknęły także poczynania Kacpera Tomasiaka, który już teraz, w tak młodym wieku, jest porównywany do Kamila Stocha. Jak potoczy się jego kariera?

Honorowy prezes Polskiego Związku Narciarstwa podkreślił, że młodzi skoczkowie to bez wątpienia światowa klasa skoków narciarskich!

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ