Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o głośnym rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Para już wcześniej miała poważny kryzys, jednak po jego zażegnaniu postanowili się pobrać. Niebawem okazało się, że aktorka jest w ciąży. Celebracja radości nie trwała jednak zbyt długo.

Joanna Opozda straciła cierpliwość

Zaledwie pół roku po ślubie Antek Królikowski wyprowadził się od swojej żony. Jak wiadomo, powodem była zdrada. Obecnie Królikowski jest w związku z prawniczką. Jednak jak wiadomo, aktor uchyla się od swoich obowiązków.

Według informacji przekazanych przez portal Super Express, Królikowski nie płaci alimentów na swojego syna. W jednym z wywiadów Joanna Opozda wyznała, że musiała szybko wrócić do pracy, aby móc utrzymać dziecko. Sam Królikowski zaprzeczał jednak i twierdził, że przekazuje byłej żonie odpowiednie kwoty. Okazuje się jednak, że innego zdania jest sama Opozda, a także prokuratura.

Królikowski może mieć duże problemy

Wiadomo, że aktorka złożyła do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Prokuratura informuje, że obecnie sprawa jest w toku.

– Uprzejmie informuję, że w sprawie 18 stycznia 2023 r. zostało wszczęte dochodzenie. Aktualnie jest gromadzony materiał dowodowy. Po jego skompletowaniu zostanie podjęta decyzja merytoryczna w sprawie. Obecnie dochodzenie toczy się w sprawie, co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu - poinformowała Aleksandra Skrzyniarz z warszawskiej prokuratury, podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Jaką kwotę powinien zapłacić aktor? Niektóre źródła podają, że zalega z płatnościami na rzecz swojego syna, w wysokości 40 tysięcy złotych!

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ