Jak przypomina portal "Jastrząb Post", w styczniu w księgarniach pojawiła się autobiografia księcia Harry'ego, która wywołała spore zamieszanie. Przez długi czas rodzina królewska nie zabierała głosu na temat wspomnień zbuntowanego księcia. Teraz wiadomo, co o zwierzeniach swojego młodszego brata sądzi następca tronu, książę William.

Sussexowie nie przestają zaskakiwać

Kiedy książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się przestać aktywnie wspierać monarchię, nikt nie spodziewał się, że Sussexowie za cel postawią sobie wyjawienie wszystkich sekretów rodziny królewskiej. Po roku od "megxitu" udzielili wywiadu dla Oprah, w którym oskarżyli przedstawicieli monarchii o rasizm i złe traktowanie wybranki księcia Harry'ego.

Pod koniec 2022 roku na platformie Netflix pojawił się mini serial, w którym Meghan i Harry opowiedzieli ze szczegółami nie tylko o tym, jak się poznali, ale także o tym, jak wyglądało ich życie na dworze. Jednak prawdziwą bombą okazała się autobiografia księcia Harry'ego, która trafiła do księgarń w styczniu tego roku.

Harry w swoich wspomnieniach najmocniej uderzył w swojego starszego brata. Ze szczegółami opisał, jak pomiędzy nimi doszło do bójki, w której to William był agresorem. Powodem sprzeczki miała być oczywiście niewłaściwa zdaniem Harry'go ocena Meghan Markle.

Książę William, książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę William, książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę William, książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich

Książę William reaguje na autobiografię brata

Rodzina królewska konsekwentnie nie komentowała kolejnych poczynań księcia Harry'ego i jego żony. Nie skomentowali głośnego wywiadu Meghan ani serialu Natflixa. Rodzina królewska nie zdecydowała się również odnieść się do oskarżeń, jakie książę Sussex zamieścił w "Spare".

Jesteśmy więc skazani tylko na nieoficjalne doniesienia o reakcjach członków rodziny królewskiej. Magazyn "US Weekly" donosi, że książę William coraz bardziej obawia się o to, do czego jeszcze może posunąć się Harry.

"William czuje, że Harry jest tylko dymem i lustrem i nie można mu ufać. Próbuje żyć dalej. Doszło do masowego nadużycia zaufania z powodu wycieku niektórych historii" - przekazuje magazyn, powołując się na swoje źródło w pałacu.

Myślicie, że uda się kiedyś naprawić relacje między braćmi?

To też może cię zainteresować: Sympatycy Danuty Holeckiej wstrzymali oddech. Czy ich ulubienica zniknie z "Wiadomości" na dobre

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja teściowa nie zna granic. Nadal żąda ode mnie opieki nad wredną babcią, choć rozwiodłam się już dawno temu

O tym się mówi: Niepokojące wizje Wojciecha Glanca. Zapowiada złowieszcze wydarzenia na "skalę spadającej gwiazdy". Co nas czeka