Mam dość sponsorowania mojej siostry. Sama w młodości zrujnowała sobie zdrowie, prowadziła niecywilizowany tryb życia i krzyczała, że ​​nie chce mieć dzieci, ale teraz opamiętała się. Jej zdaniem każdy powinien oszczędzać pieniądze i wpłacać na jej leczenie, bo ona chce dziecka.

Już ani grosza więcej!

Olka to moja starsza siostra. Nigdy się z nią nie dogadywałam. Mama próbowała nas pogodzić, ale nie udało się. Zawsze była zazdrosna o naszych rodziców i dlatego była odpowiednio traktowana.

Wiek dojrzewania, w jej przypadku był katastrofą. Olka zrobiła takie głupie rzeczy, że nawet nie chcę wszystkiego pamiętać. Prowadzała się w dziwnym towarzystwie, piła, paliła, dochodziło też do przyjmowania różnych substancji zakazanych. Rodzice zamknęli ją w pokoju, nie pozwalali wychodzić na dwór, a ona żądała, by wszyscy ją zostawili i dali jej spokój.

Moja siostra codziennie była w pijackim odrętwieniu. Rozrzucała rzeczy, kradła pieniądze i była niemiła dla rodziców. Kiedy pojechałam do innego miasta na studia, odetchnęłam. Nie mogłam się nacieszyć faktem, że Olka nie będzie już psuła mi życia.

Wszystko się zmieniło, gdy moja siostra wyszła za mąż. Zadzwoniła do mnie mama i poprosiła, żebym przyjechała, bo Olka chce przyprowadzić do nas swojego narzeczonego, żebyśmy się poznali.

Za wesele oczywiście zapłacili rodzice. Pół roku później okazało się, że jej próby zajścia w ciążę spełzają na niczym, gdyż w przeszłości szlajała się z byle kim i poddała się aborcji w jakiejś podrzędnej klinice.

Moja siostra jest na terapii od kilku lat. Ile pieniędzy wydano już na ten biznes, nawet nie mogę sobie wyobrazić. Kiedy skończyłam szkołę, mama zażądała, abym również część dochodów oddawała Olce. Nie dam jej ani grosza. Ona sama zrobiła sobie to wszystko, więc niech radzi sobie sama.

Zerknij: Wielkie zmiany w życiu Piotra Cugowskiego. Muzyk jest szczęśliwie zakochany

O tym się mówi: Wielkie zmiany w życiu Piotra Cugowskiego. Muzyk jest szczęśliwie zakochany