Jak portal "Super Express", Joanna Dyrkacz jest jedną z uczestniczek najnowszego sezonu programu "Sanatorium miłości". Asi dość szybko udało się zaskarbić sympatię widzów. W jednym z wywiadów zdradziła, że jej były mąż jest osobą znaną w przestrzeni publicznej. Seniorkę łączono między innymi z obecnym partnerem Ilony Felicjańskiej. Czy Asię i Paula Montanę faktycznie łączyło coś więcej?

Asia z "Sanatorium miłości" podbiła serca fanów programu

Asia Dyrkacz przez cztery dekady mieszkała w Stanach Zjednoczonych. W końcu zdecydowała się jednak na powrót do kraju. Sympatyczna seniorka pracowała za oceanem jako modelka i nie narzekała na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Na jej koncie znajduje się małżeństwo oraz trzykrotne zaręczyny.

Niestety jeden z jej związków okazał się dla Asi wyjątkowo wyniszczający. Jej wybranek wciągnął ją w świat środków odurzających. Mierzyła się też m.in. z uzależnieniem od alkoholu. Ratunkiem dla niej okazały się nie tylko regularne spotkania AA, ale także medytacja i zwrócenie się ku duchowości.

Kim był mąż Asi "Sanatorium miłości"?

Asia w wywiadzie udzielonym dziennikarzom "Pomponika" zdradziła, że jej były mąż jest osobą dość znaną. Dodała, że mężczyzna miał spore obiekcie przed tym, aby brała ona udział w miłosnym show TVP. Miał nawet zakazać jej wypowiadania się publicznie na jego temat.

Media łączyły ją z mężem Ilony Felicjańskiej, co miało związek z faktem, że Asia pojawiła się w towarzystwie Paula Montany na jednej z branżowych imprez w 2021 roku. Teraz Asia postanowiła odnieść się do tych plotek, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Asia Dyrkacz, Paul Montana/YouTube @Plotki 24h
Asia Dyrkacz, Paul Montana/YouTube @Plotki 24h
Asia Dyrkacz, Paul Montana/YouTube @Plotki 24h

"Paul jest moim najlepszym przyjacielem. Ja byłam świadkiem na ich ślubie. Paul z Ilonką byli u mnie w Nowym Jorku, to w ogóle jest nieporozumienie" - zdradziła sympatyczna seniorka.

Zaskoczyła was to?

To też może cię zainteresować: Wielkie zmiany w życiu Piotra Cugowskiego. Muzyk jest szczęśliwie zakochany

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przez pewien czas stroniła od kamer. Co się działo z Marią Niklińską

O tym się mówi: O Danucie Holeckiej znów zrobiło się głośno. Nagranie z dziennikarką, która mówi o Jerzym Owsiaku, podbija sieć