Jak przypomina portal "Super Express", Małgorzata Trzaskowska bardzo aktywnie brała udział w kampanii prezydenckiej swojego męża. Spotykała się z wyborcami, zabierała też głos w ważnych społecznie i politycznie sprawach. Rafał Trzaskowski ostatecznie przegrał wyścig do Pałacu Prezydenckiego z ubiegającym się o reelekcję Andrzejem Dudą, choć różnica głosów nie była zbyt duża. Później Małgorzata Trzaskowska usunęła się w cień. W niedzielę jednak pojawiła się boku męża. Miała ku temu ważny powód.

Małgorzata Trzaskowska usunęła się w cień

Polacy mieli okazję poznać bliżej Małgorzatę Trzaskowską przy okazji startu jej męża w wyborach prezydenckich 2020 roku. Żona Rafała Trzaskowskiego nie unikała wówczas spotkań z wyborcami, chętnie zabierając głos w trudnych i ważnych kwestiach społeczno-politycznych. Szczególnie aktywnie włączyła się w walkę na rzecz praw kobiet.

Trzaskowska zdecydowała się założyć fundację, a jej działania zostały dostrzeżone i nagrodzone przez organizacje działające na rzecz kobiet. Ostatecznie wybory zakończyły się wygraną Andrzeja Dudy, który ubiegał się wówczas o reelekcję. Po przegranej Małgorzata Trzaskowska decydowała się po raz kolejny odsunąć się w cień.

Małgorzata Trzaskowska znów pojawiła się publicznie

Żona Rafała Trzaskowskiego pojawiła się u boku męża przy okazji niedzielnego 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Para pojawiła się na "światełku do nieba", które rozświetliło Polskę dokładni o godzinie 20.

Wspólnym zdjęciem Rafał Trzaskowski podzielił się w mediach społecznościowych. "Z @gosia.trzaskowska na światełku do nieba #WOŚP" - napisał dość krótko prezydent stolicy. Na fotografii Trzaskowscy uśmiechają się i wyglądają na naprawdę szczęśliwych. Niedoszła pierwsza dama nic się nie zmieniła, jakby jej ostatniej aktywności publicznej minęło zaledwie kilka dni.

Myślicie, że Rafał Trzaskowski wystartuje w wyścigu o Pałac Prezydencki?

To też może cię zainteresować: Paulina Smaszcz w końcu zdecydowała się na ten krok. Pokazała, kto zajął miejsce Macieja Kurzajewskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nerwowe zakończenie wywiadu. Dlaczego Katarzyna Skrzynecka zareagowała w ten sposób

O tym się mówi: Wielkie zmiany w życiu Piotra Cugowskiego. Muzyk jest szczęśliwie zakochany